Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Imkanınız Olsa Ilk Önce Nereye Seyehat Ederdiniz?

A Çevrimdışı

adige

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
cevan_pedayi2 ' Alıntı:
adige ' Alıntı:
nasib olursa önce mekke medine,hac vazifemi yerine getiririm.
daha sonra ise kafkasya ya gitmek,müslüman olduğumuz için sürgün edildiğimiz toprakları :crycry :crycry görmek isterdim.
üzülme kardeşim dua ediniz rabbim mücahitlerimize zafer versin inş. gidersin unutma dua etsen gecenin üçte birinde kalk kardeşim yalvar ağla sızla gönülden dile rahmandan boş durma inş. izzet yakındırselametle kalın
simurg ' Alıntı:
adige ' Alıntı:
nasib olursa önce mekke medine,hac vazifemi yerine getiririm.
daha sonra ise kafkasya ya gitmek,müslüman olduğumuz için sürgün edildiğimiz toprakları :crycry :crycry görmek isterdim.
:agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

İNŞAALLAH BU ZULÜM BİTERDE DÖNERSIN KARDESIM

allah razı olsun arkadaşlar.:(

H Çevrimdışı

hatunay

Üye
İslam-TR Üyesi
tüm müslümanlar gibi önce mekke ve medine .Daha sonra biraz zorda olsa küdüs . bu bölüme bir baktım neredeyse tüm müslüman kardeşler önce mekke ve medine diyor . ne güzel bir beraberlik değil mi?kardeşlerim banada dua edin diğer müslüman kardeşler gibi bende O kutsal beldelere gideyim.AMİN ECMAİN. :agliyorum :crycry

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
mekke ve medıne ye gıtmek ısterdım daha sonrada iran .Bosnayı merak eden guzel kardesım senınle bı ara ırtıbata gecelım ıns :)

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
:))mescidi-i aksaya tur nasib olur İNŞAALLAH benimde adımız yazın şimdiden BENDE ÖNCE CENNETE GİTMEYİ İSTERDİM ORDAN HERYERE GİDİLİYORMUS ZATEN SON MODEL ARABAMA BİNER GEZERİM TÜM EVRENİ İNŞAALLAH
HAYALİ BİLE DOYURUYOR INSANI RABBİM BİZİ AFFEDER İNŞAALLLAH DA GİRERİZ CENNETİNE

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mekke medıneden sonra bıde japonyaya gıtmek ısterdım .Hep merak etmısımdır onların kulturlerını yakından gormek ısterdım.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Awesome ' Alıntı:
Mekke medıneden sonra bıde japonyaya gıtmek ısterdım .Hep merak etmısımdır onların kulturlerını yakından gormek ısterdım.

bence ısteme turklerın kulturlerı daha guzel maşallah :huhuuhuu

E Çevrimdışı

ebumuhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
eğer şuan istediğim yere gitme imkanı tanınsa idi bana,seyehatimi cennete yapardım,hemde biletimi sadece gidiş alarak

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Çok okuyan degıl cok gezen bılırmıs.Japonyaya gıtmeden onmce bısey dıyemem bı japona sorsanız oda kendı kulturunu begenır heralde.Baska yerler gezıp gormek guzeldır.

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
ben düşündüm de Medineye gitmek ten vaz caydım....

Rabbim bana abd ye yada israile gitmeyi nasip eder inşallah..ve öyle bir imkan verirki bana tüm filistinlilerin ve dünya müslümanlarının içini ferahlatacak bir imkan verir bana ......:mücahit....

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
oraya gidince ne yapacaksınki :huhuuhuu tüm israil ordusuna :şaplak mı yapacaksın

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bır sabah uyandım ve kulagıma bır ses geldı.acaba bu nedır dıye düşünürken dedım sevım sen hrıstıyan bır ülkedesin ve o ses de çan sesıydı:( gercekten çok kötüydü.orada yaşayanlar ezan sesı duyamadıkları gibi bir de çan seslerıne katlanmak zorundalar.

yaaa sevim kardesim, ezan okunan ülkenizin kiymetini bilin :)