Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ikraislam Ansiklopedisi V.4

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aslında ikraislam size bir kargo yollasa daha güzel olur bence ... tabi son karar size kalmış : )

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben, tamam.. açabildim dosyaları..
zıp, dosyayı açarken, ben beklemesini bilmiyodum. sorun bu idi..
şimdi tamam.
emeklerinize sağlık hocam

Ş Çevrimdışı

şehadet81

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum,
Sagolsun abim Iqra 4 CD sini ulastirdi bana, fakat CD yi Vista programiyla kuramiyorum. Sorunu nasil cozebilirim?
Selametle

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
Selamun Aleykum,
Sagolsun abim Iqra 4 CD sini ulastirdi bana, fakat CD yi Vista programiyla kuramiyorum. Sorunu nasil cozebilirim?
Selametle
kardeş ben kendimde vista kulanıyorum sorunsuz çalışıyor ama şunu dene istersen şayet eline geçen cdde autorun dosyası varsa cd otomatik çalışmadığı için sıkıntı veriyor olabilir sorunu tam olarak yazarsan yardmıcı olmaya çalışayım

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Yada sorunu kardeş masa üstünü print screen edip resimle verirse daha güzel olurdu.

A Çevrimdışı

abdulkahir

Üyeliği İptal Edildi
Banned
hocam CD leriniz harika 1-2-4 hep istifade ettim ancak V3 hiç elime geçmedi. nete koyarsanız iyi olur hürmetler

M Çevrimdışı

mehmetturgut

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İGRA-1
İGRA-2
İGRA-3
CD LERİNDEN ELİNİZDE VARSA.
BİRDE BANA ULAŞTIRIRSANIZ MUTLU OLURUM.
ŞİMDİDEN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.
HAYIRLI ÇALIŞMALAR

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İQRA İSLAM ANSİKLOPEDİSİNİN LİNKLERİNDE BİR SORUN MU VAR YOKSA BENİM PC DEMİ BİR SORUN VAR İNŞALLAH CEVAP YAZIN BİR BAKALIM DURUMA.

Cezekallahu Hayran

N Çevrimdışı

nahrun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a
rapid share error mesaji cikiyor yukleyemiyorum,, acaba bunu daha baska dosya olarak yukeleyemesmiziniz??? ben avustralyadayim, kitap bulmak cok zor en aizndan bu ilimlerden online olarak faydalanayim,,
allah razi olsun

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
linkler sağlam kardeşim...sadece free usere rapid yoğunluktan dolayı bugün git yarın gel diyor...tek linkle indirme linki var kardeşim...ftp mizdeki sorun düzelince buraya koarım inş...

E Çevrimdışı

ebu-musa

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kardesler bu linkler silinmis...
subhanallah, lutfen tekrar yukeleyebilirmisiniz? cok onemli arkadaslar...

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi