Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydi Islami Vahdeti Sağlıyoruz

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bir açılımdır gidiyor.
Bir vahdet anlayışıdır gidiyor.
Bir oteriteyi demokratikleşme ile alma almış gidiyor.
Bir kibirdir gidiyor...

Bakalım nereye kadar gidecek. Her ne olursa olsun zeminde tevhid olmadıkdan sonra ne vahdet olur ne açılım olur.

Evet hamasın günümüzde ki liderleri de bu açılımda ümmetin önünde gidenlerden.

Vahdet anlayışı açık kadınlarla güle oynaya bulunacaksın oldu olacak birde karşılıklı halay da çekiver de herkes bu konudaki samimiyetini tam görsün...

FGV70176.jpg

Evet bir açılımdır gidiyor gerekirse kominist köpeklerle samimi pozlar vereceksin

44679_hanein.info.jpg

Daha da yetmez nede olsa açılım açacağız ya artık donumuza kadar açarız çünkü adımız açılımcı...Bu açılım Resulullah sav'in eşine, cennetlik sahebelere hakeret eden kişilerlede de olsa eğer lazım sa onlarla da samimi pozlar veririm çünkü biz olaya stratejik bakıyoruz, kuran sünnette neymiş,, pehh o geride kaldı, ictihad ettik,alimlerimiz ittifakla karar verdi açacağız abi karışmayın...

5vh6.jpg

Açıyoruz ya bazen yoluda şaşırıyoruz, gerekirse açıkdan tağutu severiz çünkü açılımcıyız sevimli olmak zorundayız.

6pg8z48597ap8nq498xg.gif

up_cKtRE5YVn.jpg

Açacağız ya artık aça aça ar damarı çatlar insanın.

11241.jpg

11242.jpg

Evet vahdetçi, kültürlü insanlar bu resimlere de mutlaka kulp takacaklardır.

Biz bunları kuranda adı geçen 25 peygamber (3 tanesi ayrı) 'den ne de Resulullah sav' den gördük.

Biz bunları Tayyiblerden,Fettullah Gülenlerden,Pervez Müşerreflerden,Hüsnülerden Müslülerden gördük.

Bir türk atasözü vardır, Körle yatan şaşı kalkar.

Ben değiştiriyorum, Tayyiple oturan,açılımla kalkar, Yahudilere gülümseyen,dinini pazarlığa çıkarır.

Konuyu bilerek ayet ve hadislerle süslemedim. Zira sabr ediyorum.

Merak ediyorum öldürülen müslümanlar bu resimlerdeki kansızlardan daha mı aşağılıkdı- daha mı necisdide onlara gülümseme yerine silah çekildi.
:crycry:crycry:crycry:crycry:crycry

Evet vahdetçi kardeşlerim haydi topluca gidip Fettullah gülen'e biad edelim, Tayyibi de cumhuru reis bilip halife gibi takılalım. ..

Eğer Resulullah'ın sav getirdiği din bu ise Tayyibe ve onun gibilere kimse birşey demesin hiç çokdan onlar bunu demokratik açılım altında yapıyor en azından safları netleştirmiş ne olduklarını gizlemiyor ve bunu açıkca bildiriyorlar.

Biri bana hala desin ki,hamas değişmedi.
Biri bana hala desin ki,orada küfre rıza olma yok.
Biri bana hala desin ki....

Ben de ;

Ne diyor ümmetçi açılımcı ERBAKAN

HADİ ORADANNNNNNN

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Merak ediyorum öldürülen müslümanlar bu resimlerdeki kansızlardan daha mı aşağılıkdı- daha mı necisdide onlara gülümseme yerine silah çekildi.( alıntı )

abi bu demokrasi havariliğini yapanların savunucusu her zaman çıkar. işi duygusallaştırıp buna da bir kulp takarlar. ama deriz ki !!!!!

Ey hamas liderleri ve onlara uşaklık edenler sizleri Eş Şedid olan Rabb'ime havale ediyorum. Allah c.c. Hükmedenlerin en üstün'üdür ve hükmünde hikmet sahibidir...

C Çevrimdışı

canpare

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kılıçları çektiniz öyle mi?
Eğer 2 resim paste edip bunlarla birbirimizi birşeyler ilan edeceksek hadi o zaman başlayalım önderleri liderleri tekfirciliğe,birşeyler ilan etmeye
Ama banlamadan durabilirseniz.(daha birinci mesajda siten banlanacağımıda biliyorum.)
bizde bir site açalım.
tekirci.com diye kendim hariç herkesi tekfir edeyim.

kskaya Çevrimdışı

kskaya

Üye
İslam-TR Üyesi
Bir açılımdır gidiyor.
Bir kibirdir gidiyor...

Bakalım nereye kadar gidecek. Her ne olursa olsun zeminde tevhid olmadıkdan sonra ne vahdet olur ne açılım olur.

Vahdet anlayışı açık kadınlarla güle oynaya bulunacaksın oldu olacak birde karşılıklı halay da çekiver de herkes bu konudaki samimiyetini tam görsün...

FGV70176.jpg

Evet bir açılımdır gidiyor gerekirse kominist köpeklerle samimi pozlar vereceksin

44679_hanein.info.jpg

Daha da yetmez nede olsa açılım açacağız ya artık donumuza kadar açarız çünkü adımız açılımcı...Bu açılım Resulullah sav'in eşine, cennetlik sahebelere hakeret eden kişilerlede de olsa eğer lazım sa onlarla da samimi pozlar veririm çünkü biz olaya stratejik bakıyoruz, kuran sünnette neymiş,, pehh o geride kaldı, ictihad ettik,alimlerimiz ittifakla karar verdi açacağız abi karışmayın...

5vh6.jpg

Açıyoruz ya bazen yoluda şaşırıyoruz, gerekirse açıkdan tağutu severiz çünkü açılımcıyız sevimli olmak zorundayız.

6pg8z48597ap8nq498xg.gif

up_cKtRE5YVn.jpg

11241.jpg

11242.jpg

Biz bunları kuranda adı geçen 25 peygamber (3 tanesi ayrı) 'den ne de Resulullah sav' den gördük.

Biz bunları Tayyiblerden,Fettullah Gülenlerden,Pervez Müşerreflerden,Hüsnülerden Müslülerden gördük.

Ben değiştiriyorum, Tayyiple oturan,açılımla kalkar, Yahudilere gülümseyen,dinini pazarlığa çıkarır.

Merak ediyorum öldürülen müslümanlar bu resimlerdeki kansızlardan daha mı aşağılıkdı- daha mı necisdide onlara gülümseme yerine silah çekildi.

Evet vahdetçi kardeşlerim haydi topluca gidip Fettullah gülen'e biad edelim, Tayyibi de cumhuru reis bilip halife gibi takılalım. ..

Eğer Resulullah'ın sav getirdiği din bu ise Tayyibe ve onun gibilere kimse birşey demesin hiç çokdan onlar bunu demokratik açılım altında yapıyor en azından safları netleştirmiş ne olduklarını gizlemiyor ve bunu açıkca bildiriyorlar.

Ben de ;

HADİ ORADANNNNNNN
Allah-u ekber aki ben hamasın yaptığı katliama sevindim inş. onların eliyle kardeşler şehittir ....
onları vuranların akibetleride Allah swt kalmıştır demokrat hamas
saflar netleşiyor

kskaya Çevrimdışı

kskaya

Üye
İslam-TR Üyesi
Eğer 2 resim paste edip bunlarla birbirimizi birşeyler ilan edeceksek hadi o zaman başlayalım önderleri liderleri tekfirciliğe,birşeyler ilan etmeye
Ama banlamadan durabilirseniz.(daha birinci mesajda siten banlanacağımıda biliyorum.)
bizde bir site açalım.
pardon tşk bastım bu senin görüşünü benimseme anlamına gelmesin ,
bizler gördüğümüzü söylüyoruz resimler sana hic birşey ifade etmiyormu niye afganistandaki şahısların böyle pozları yok onlar bu yolu bilmiyormu
niye küfre boyun bükmüyorlar otuz yıldan fazladır

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bizde bir site açalım.

ne kadar çok seviyorsunuz duygusallıktan dem vurmayı. senin için tekfir o manaya geliyorsa buyur tutan mı var ?

alimleri kim tekfir etmiş. konuşan delil ile konuşuyor. ama sen hemen istisnasız kendi yorumunla hakkı bulmaya çalışıyorsun. madem sen duygusallık ve fikri yapınla hakkı bulacaktında senin için allahın ayetleri resulun hadisleri ne anlama geliyor ?

bak başına geleceğide biliyorsun. onada kulp takmışsın. bu batıl hal üzere hak olana iftira atmaya devam edersen tabiki burası ile ilişkin kesilir. kimseden bu yorumlamaların için teşekkür bekleme.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Duanı sildim ahi :)

Canpere müstelik ol küfrünü açıkca ilan etmedikçe seni banlamayacağım. Konuda bu zaten, sizin amacınız mucahidleri-Allah yolunda cihad edenleri tekfirci göstermek, bu sayede kafirlerin ekmeğine yağ sürüp dünyadaki cihadı halk arasında bitirmek.

Kafirin yapamadığını sizin gibi cahiller fitne ortamını arttırarak sağlamaktadır.

Kaç kez size bekleyin, açıklamaları okuyalım dedik. Ama sizin tüm mesajlarınız mucahidleri tekfirci olarak lanse etmekdir.

Evet sitemizin tekfire karşı durumu bellidir. Eğer Allah için cihad edenler tekfirci ise ben de tekfirciyim. Sizin gibi demokrasi yolunu gütmüş liderlerin artığını yemekden ise bu şekilde tekfirci olurum en azından şerefim ve hasiyetim kalır.

Şeref izzet ancak ve ancak Allah yolunda, Allahın Peygamberi Hz Resul sav, sahebelerinin yanındadır, izzet ve şeref kafirlerin yanında değildir. Hala kafirlerle haşır neşir olanları savunanları ve bunun üzerine hala mucahidler hakkında bilgi sahibi olmaksızın ileri geri konuşup tekfirci diyenleri Rabbime havele ediyorum.

B Çevrimdışı

bilinmez

Üye
İslam-TR Üyesi
Bir açılımdır gidiyor.
Bir kibirdir gidiyor...

FGV70176.jpg

44679_hanein.info.jpg

5vh6.jpg

6pg8z48597ap8nq498xg.gif

up_cKtRE5YVn.jpg

11241.jpg

11242.jpg

Ben de ;

HADİ ORADANNNNNNN
kardeş bunlar islamın ismini inkar etmiyorlar ama imanda edmiyorlar sadece kelime olarak islamlar (islamda hem demokratım hem islamım yoktur) tabiki görene, bakar körlere değil bunlar ALLAHIN DEĞİL KENDİ METODLARIYLA ÜMMETİ TOPARLAYACAKLARINA İNANAN ZAVALLILARDIR TABİKİ ÜMMET OLABİLMİŞLERMİ BUDA AYRI BİR SORUN ,,,,,İSLAMIN METODU ALLAHIN METODUDUR İNSANLARIN DEĞİL ,ALLAHIN METODUNDA ZERREKADAR TAVİZ VEREN VE KENDİ METODLARINI UYGULAYANLAR REZİL OLURLAR VE OLACAKLARDIR ......................

C Çevrimdışı

canpare

Üyeliği İptal Edildi
Banned
pardon tşk bastım bu senin görüşünü benimseme anlamına gelmesin ,
bizler gördüğümüzü söylüyoruz resimler sana hic birşey ifade etmiyormu niye afganistandaki şahısların böyle pozları yok onlar bu yolu bilmiyormu
niye küfre boyun bükmüyorlar otuz yıldan fazladır

dünya müslümanları sadece afganistanlamı sınırlı ya da senin için ölçü afganistan mı?

C Çevrimdışı

canpare

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ne kadar çok seviyorsunuz duygusallıktan dem vurmayı. senin için tekfir o manaya geliyorsa buyur tutan mı var ?

alimleri kim tekfir etmiş. konuşan delil ile konuşuyor. ama sen hemen istisnasız kendi yorumunla hakkı bulmaya çalışıyorsun. madem sen duygusallık ve fikri yapınla hakkı bulacaktında senin için allahın ayetleri resulun hadisleri ne anlama geliyor ?

bak başına geleceğide biliyorsun. onada kulp takmışsın. bu batıl hal üzere hak olana iftira atmaya devam edersen tabiki burası ile ilişkin kesilir. kimseden bu yorumlamaların için teşekkür bekleme.
Benim için Allah azze ve cellenin ayetleri ve Resulunun hadisleri ölçümü belli eder,ama senin için ölçü başka mecralar olmuş farkında değilsin.Benim kimseden teşekkür bekleme gibi bir isteiğim olmadı olamazda.Gördüğüm kadarıyla teşekküre kimin ve kimlerin istekli olduğu aşikar.İftira edenin kim olduğu belli.
Bir söz vardır "Çamur at izi kalsın".
Bu söz üzerine bina etmişsiniz her hareketinizi.Ona buna laf ata ata çevrenizde kimse kalmadı.Sanmayınki bu hareketlerle islama bir faydanız dokunuyor.

Tutturmuşsunuz bir türküdür gidiyor.
Saflar belli olsun ağam -saf-lar.

C Çevrimdışı

canpare

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Duanı sildim ahi :)

Canpere müstelik ol küfrünü açıkca ilan etmedikçe seni banlamayacağım. Konuda bu zaten, sizin amacınız mucahidleri-Allah yolunda cihad edenleri tekfirci göstermek, bu sayede kafirlerin ekmeğine yağ sürüp dünyadaki cihadı halk arasında bitirmek.

Küfredenler elbet ortaya çıkar.Sen rahat ol.Amacımız kimseyi tekfir etmek yada tekfirci göstermek değil.Bakın bakalım HAMAS yada ihvan liderlerinden hangisi bir tane cihad önderi hakkında konuşmuş.
Kafirin yapamadığını sizin gibi cahiller fitne ortamını arttırarak sağlamaktadır.

Bugün filistinde fitne ateşini yakan elfetihin sonu gelirken birde bakıyorsun yeni bir fitne ateşi ortaya çıkıyor.Bizim fitne ateşine ihtiyacımız yok.

Kaç kez size bekleyin, açıklamaları okuyalım dedik. Ama sizin tüm mesajlarınız mucahidleri tekfirci olarak lanse etmekdir.

Bekleyin dediğin içinmi kudurmuş gibi saldırıyorsun HAMAS'a.Çamur atma icraat yap.Mücahidler sadece refah ile sınırlı değildir.Yoksa size göre molla ömer demi mucahid değil.Sadece cihad afganistan ile cihad önderide usame ile sınırlı değil.

Evet sitemizin tekfire karşı durumu bellidir. Eğer Allah için cihad edenler tekfirci ise ben de tekfirciyim. Sizin gibi demokrasi yolunu gütmüş liderlerin artığını yemekden ise bu şekilde tekfirci olurum en azından şerefim ve hasiyetim kalır.

Tekfircilerden ve tekfirden beriyiz deyip alttan alttan tekfircilik ateşinin bir ayağıda sen oluyorsun.

Şeref izzet ancak ve ancak Allah yolunda, Allahın Peygamberi Hz Resul sav, sahebelerinin yanındadır, izzet ve şeref kafirlerin yanında değildir. Hala kafirlerle haşır neşir olanları savunanları ve bunun üzerine hala mucahidler hakkında bilgi sahibi olmaksızın ileri geri konuşup tekfirci diyenleri Rabbime havele ediyorum.

tekfir ateşine odun toplamaktan vazgeç yoksa bu ateş senide yakar bizide dumanıyla rahatsız eder.

R Çevrimdışı

rambo

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Mal bulmuş magribi gibi atlamışssınız fotografların başına birbirnizin sırtını sıvazlıyorsunuz ama yanlış ypıyorsunuz fitnecilikten başka bir şey deil yaptıgınız burda internette mücadele edeceginiize gidinde bi cihad bölgesine ERKEKCE çarpışında görelim müslümanlar.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Erkek olan kimdir belli. Fitneci olan sizsiniz, bilip bilmeden mucahidlere tekfirci diyen de sizsiniz. Heva ve heves uğruna sapkınlıklarınızı yazan da sizsiniz. Size diyecek sözüm yok nasıl ve nerede olmak istiyorsanız siz orada olun. Gidin hamasın lideri ile tağuta yaranın. Bizim erkeklerimiz dün afganistanda bugun ırakda yarın somalide erkekçe yiğitçe kafire kucak açmadan dimdik Allah yolunda mucadele etti ve etmeye devam ediyor, ramazan vakti size kızamıyorum bile Allah sizleri ıslah etsin, ben size hakkımı helal ediyorum ancak Rabbim çıkarmış olduğunuz bu fitneden ve attığınız iftiralardan dolayı sizi affeder mi bilemem.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Unutmadan sizin erkekliğinizi ,

Dün Irak'da kafirler müslüman kızları tecavüz ederken gördük, bana dokunmayan bin yaşasın mantığı ile kafirlere ahkam kesip, yanı başınız da yaşananlara kayıtsız kalan İrancılar kimdir belli.

Neden filistinde değilsiniz diyen akılsızlarada şunu demek isterim..

Biz çeçenistanda senelerce mucadele ederken siz filistinden nereye çıkdınız yada irandan nereye çıktınız?

Biz ırakda senelerce mucadele ederken siz filistinden nereye çıkdınız yada irandan nereye çıktınız?

Biz türkistanda senelerce mucadele ederken siz filistinden nereye çıkdınız yada irandan nereye çıktınız?

Biz somalide senelerce mucadele ederken siz filistinden nereye çıkdınız yada irandan nereye çıktınız?

Bunları saymakla bitmez.

Bizim erkeklerimiz erkekliğini laf ile değil kılıcı ile göstermektedir. Bizim erkeklerimiz ne kafirlere boyun eğmiş ne de kafirlere göstermelik tehditler savurmuştur.

Eğer zerre miktarı erkekliğiniz kaldı ise susup erkeklere laf atmazsınız!!!!

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
yanlışın var çeçenistana gittiğinizde orada tutunamadınız.
afganistana ve ırağa gittiğinizde durum ortada.
ama merak etme sizi filistinde de barındırmayacaklar.
abd nin kucağından kalkıp rusyanın kucağına oturmaya benzemez bu iş

Sen Nato'dan mı üye oldun?
İtikadini Fethullah Gülen den mi aldın?

D Çevrimdışı

Darimi

Üye
İslam-TR Üyesi
yanlışın var çeçenistana gittiğinizde orada tutunamadınız.
afganistana ve ırağa gittiğinizde durum ortada.
ama merak etme sizi filistinde de barındırmayacaklar.
abd nin kucağından kalkıp rusyanın kucağına oturmaya benzemez bu iş

Hangi itikatte olursan ol, hangi mezhebde olursan ol, hangi hizibde olursan ol,hangi adamın peşinde olursan ol Allah cc bu sözlerinin hesabını soracaktır. Allah yolunda cihad edenlere attığın çamurun bedelini elbette bu dünyada ya da ahirette vereceksiniz.

Allah sizi ıslah etsin. Hala mucahidlere hakarete rağmen gelip forumda kendinizi haklı göstermeye çalışıyorsunuz ya.

Muhattab alınmaya bile değmezsiniz.

Allah sizleri bildiği gibi etsin.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
öncelikle tüm kardeşlerime selam ederim..

şahsım olarak sürekli olarak siteyi takib eden ve buradaki güzellikleri okuyan ve paylaşan bir kardeşinizim ve pekte yazmam sadece dışarıdan iyi bir izleyicinizim diyebilirim...birbirinden değerli konular ve paylaşımlarınız var,Rabbim azminizi rızasıyla mükafatlandırsın...
sadece şunu kısaca süylemek istiyorum,hamas hareketinin liderinin bu fotolarına bakıp,bunu ölçü alıp onlar hakkında hüküm vermek ne kadar doğru ve yerinde bir karar doğrusu anlamıyorum...onlarla beraber oturması veya fotolarının olması,onları itham etmek için yeterli bir sebepmidir?
kaldıki siyerde,efendimizinde yahudilerle antlaşmaları vardır,müşriklerle antlaşmaları vardır,yani yanyana gelip bir antlaşmaya varmışlar veya öyle bir ortamları olmuştur..
itikadi anlamda bir sapmaya gidilmediği müddetçe,yüzeysel olarak bu yanyana gelişlerle itham etmek doğrumudur?

selam ve dua ile...

R Çevrimdışı

ramazanusta

Üye
İslam-TR Üyesi
Mal bulmuş magribi gibi atlamışssınız fotografların başına birbirnizin sırtını sıvazlıyorsunuz ama yanlış ypıyorsunuz fitnecilikten başka bir şey deil yaptıgınız burda internette mücadele edeceginiize gidinde bi cihad bölgesine ERKEKCE çarpışında görelim müslümanlar.

rambo daha önce afganistanı ruslardan kurtardıgını filmlerden biliyoruz. sen bir halk kahramanısın onuda biliyoruz. ama şimdi durum farklı bence sen gitde amerikayı afganistanın elinden kurtar. gene sıra sende. bizler rabbimizin kuran'ı kerimde red ettiğini red eder razı oldugundanda razı oluruz. demokrasi bir dindir ve ben dinimi değiştirmem. erkek meselesine gelince bu fikirle bu kafayla sen ancak ölüm meleği geldiğinde söylemiş oldugun sözün hükmünü anlayacaksın. ilk erkeği karşında gördüğünde zaten sınavın bitmiş olacak haberin olsun

K Çevrimdışı

kargı

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ya agzı açılınca tekfire başlıyor bunlar hamasın gösterdiği direnişi bu güne kadar daha görmedim dört tarafı kapalı bir kutu ama hala israil itine kafa tutuyor aha konuyu açan da nasıl biriyse afganistandaki mücahidler(ALLAH onlardan razı olsun ) onların yeri geniş dağ bayır onların

Üst Ana Sayfa Alt