Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydi Gece Yolcuları Namaz Seferberliği Var!!!

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
sen benim uyandığımda ne kadar sinirli olduğumu bir bilsen böyle konuşmazdın eminim.zavallı awesome neler çekiyor benden.Yurtta 3 4 kişi farklı aralıklarla gelip ortalama 1 saatte anca uyandırıyorlardı.hatta yuzumu yıkattırıyorlardı başımda bekleyip. :uyanmıycam

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ossun... daha iyi... akıllanırsın biraz işte :cimcime2

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
yok olmaz yaaaa o beni nasıl uyandıracağını öğrendi biraz zaman alıyor ama olsun sakin uyanıyorum en azından

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
uğraştırıyorum evette bunda kızacak ne var oda beni bazen çok uğraştırıyor geçinip gidiyoruz :mısır

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bir sonraki dua namazı nezaman... bu iş haftalık oldumu uzun sürüyo :mısır

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
namaz kılmak ve ardından kardeşler için dua etmek amacıyla kılabileceğimiz herhangi bir nafile namaz ::

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yahu güzelim namaz gecemizi bozdunuz daha ne diyim size ben karışmam herkes uyacak yada bende varım demeyecek kızıyorum ama :şaplak :mücahit

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
:şaplak (ne kadar güzel yaaa bende sinirlenince vuracak birini buldum canım sümeyyem) ne karıştırması kısım 2 kısı sadece cuma gecesı kalkıyor ıste bozulacak bırsey yok

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ERKİDİŞLER YAAAAAA... TEK NAFİLE NAMAZ TEECCÜD DEĞİLKİİİİ... :şaplak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
teeccüdü de kılalım... kuşluğuda kılalım... evabinide kılalım... tesbih namazıda kılalım ... aklınıza gelebilecek her türlü namazı kılalım diyorum ben sadece teecüdle sınırlandırmayalım. yksa bir hafta kaçırdıkmı bir hafta daha bekliyoz... konuda uzuyo... müslüman kardeşlere dua edebilecek bahaneler bulalım bu şekilde :hacıabi

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
heh tamam :anlaştık da hep beraber yapmak zorundamıyız siz normalde yapmıyormusunuz ki :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt