Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

bahadır571 Çevrimdışı

bahadır571

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
28280114_949056875251998_3757327314665819984_n.jpg

Sadece Ameller!!!

Muvahide.ozlem Çevrimdışı

Muvahide.ozlem

حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
İslam-TR Üyesi
Icimdeki köylülüğe dur diyemediğim icin
Yogut kovasi ve pet siselerden sonra
Leğenlere domates biber fidesi ektim
Tek eksik marketlerden birinden meyve sebze kasasi alip salatalik patlican ekmek.

Ekli dosyayı görüntüle 23164
MaşaAllah benim kafamdansiniz. Soğan bile var :D . Bari araya bi kac çiçekte atın. :).
Bide aman dikkat ani bi hareketle balkondan dusmesinler. Benim ablamin biberi vardı kolu degmisti ALLAHu alem dangg diye asagi dusmez mi 5.kattan. guzelim biber gitti. :amanAllahım

Muvahide.ozlem

İslam-TR Üyesi
20180403_155504.jpg

Yürüdüğüm yol. Ilerde bu resme bakacam InşaAllah . O zaman ne durumda olurum acaba . Ölmesem şayet . :bilmiyorum

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
MaşaAllah benim kafamdansiniz. Soğan bile var :D . Bari araya bi kac çiçekte atın. :).
Bide aman dikkat ani bi hareketle balkondan dusmesinler. Benim ablamin biberi vardı kolu degmisti ALLAHu alem dangg diye asagi dusmez mi 5.kattan. guzelim biber gitti. :amanAllahım

Sogan sarimsak nane maydonoz feslegen var hatta hic bunlari yazdan beri marketten almadim diyebilirim. Iyi oluyor =)
Kis cicekleri ektim sumbul filan acti ama 1 ay duruyor en fazla, lalemin acmasini bekliyorum.ciceklerimi de atmistim aslinda buraya.
O litreliklerin icine yeni zambak ektim nasipse haziran temmuz gibi acarlar.
Evvelden uğraşmisligim yok da yeni yeni heves ya da ozenti diyebilirim.

Muvahide.ozlem

İslam-TR Üyesi
Sogan sarimsak nane maydonoz feslegen var hatta hic bunlari yazdan beri marketten almadim diyebilirim. Iyi oluyor =)
Kis cicekleri ektim sumbul filan acti ama 1 ay duruyor en fazla, lalemin acmasini bekliyorum.ciceklerimi de atmistim aslinda buraya.
O litreliklerin icine yeni zambak ektim nasipse haziran temmuz gibi acarlar.
Evvelden uğraşmisligim yok da yeni yeni heves ya da ozenti diyebilirim.
20180321_111859.jpg

Benim lalem büyüdü bile :D

Üst Ana Sayfa Alt