Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hos geldin ahmet akhi
37936_yeah.gif
37936_yeah.gif
4b8c5_friends.gif

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamun aleykum kardesler, dün apar topar kayit oldum çünki türkiyeye gitmeden önce kayit olmak istiyordum ve oldum elhamdülillah.
Biraz kendimden bahsedeyim dedim. 24 yasindayim, asiri utangaçim:utan:, (simdilik) fransada yasiyorum lisede elektroteknik bölümünü okudum ama en çok elektronik meraklisiyim: yani neyin içinde elektrik varsa kirmak, yapmak ve uydurmakla ugrasiyorum. Birde spor olarak sadece dövüs sporlariyla ilgilenirim, kendimi kafirlerle savasacagim güne hazirliyorum. Ve çok sükrediyorumki dinimi fransa gibi biryerde korumayi basardim..

ORAYA DA YAZ KARDEŞ

HOŞ GELDİN BU ARADA...

AVRUPADA MÜSLÜMANLARA İHTİYACIMIZ VAR, UFAK TEFEK BİR KAÇ SUİKAST YAPARSANIZ ON NUMARA OLUR ;)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
ORAYA DA YAZ KARDEŞ

HOŞ GELDİN BU ARADA...

AVRUPADA MÜSLÜMANLARA İHTİYACIMIZ VAR, UFAK TEFEK BİR KAÇ SUİKAST YAPARSANIZ ON NUMARA OLUR ;)

Biraz geç oldu akhim 4 gün sonra sivasa gidecegiz burda ailemin çektigi sikinti benim 18 senedir çektiklerim, nasipse turkiyede islami savunucam inshaAllah. ama burda kendimin iyi izler biraktigimdan süphem yok elhamdulillah dinimi çok iyi temsil ettim. Daha fazla ederdim ama utangaçlik var

Bilmem ki:(
Seni tanimak isteyen bu konuda tanisin. :D
Pek sikinti olmaz insallah:harika:

TekDinIslam kardesin dedigi gibi orayada yazayim:)

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum Kardeşlerim sitede yeniyim siteyi keşfedemiyorum nereden neyi nasıl takip etmem lazım az yardımcı olun akhiler :D sitede dayım varmış zaten :D

Ve aleykum selam akhi hoşgeldin, ana sayfadaki ilk ekranda yeni konuları, mesajları görürsün. Diğer kısımlar sana kalmış, forum derya deniz :D

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamın aleykum uzun zamandır üyelik için uğraşıyordum aktıvasyon sorunu vardı herhalde
üyeliğimiz hayır olur inş

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Üst Ana Sayfa Alt