Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gazze'ye yardım için dernek önerisi

D Çevrimdışı

depdep

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum.

Gazze'deki kardeşlerimize hangi dernekler vasıtasıyla yardım yapabiliriz?

Ben Yetiş derneğini biliyorum. WhatsApp'ta yaptıkları yardımları paylaşıyorlar. Geçenlerde çadırkent yaptılar hatta. Bunun dışında bildiğiniz hangi kuruluşlar var?

Salafiyyaaa Çevrimdışı

Salafiyyaaa

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
A
Esselamu aleykum.

Ben Yetiş derneğini biliyorum. WhatsApp'ta yaptıkları yardımları paylaşıyorlar. Geçenlerde çadırkent yaptılar hatta. Bunun dışında bildiğiniz hangi kuruluşlar var?
aleyküm selam we rahmetullahi we berekatuhu Allahu alim iyiliğe çağrı da yapıyor Filistin yardım vs diye bağış yapma yerinde çıkıyor .

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum.

Merhaba da bu site güvenli olduğunu nereden bilinecek ben bu siteye güvenemiyorum Gazze'ye yardım ettini nerden bileceğim çünkü televizyonlarda da hayvan yardım bağışı var ama oda guvenilmiyor

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İyiliğe Çağrı Derneği

الإسلام أولا Çevrimdışı

الإسلام أولا

Dünya müminin zindanı kâfirinse cennetidir.
İslam-TR Üyesi
Muqarrab Çevrimdışı

Muqarrab

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum.

We aleykum selam. Yifet'te yapıyor.
Yetimlere İnfak Et Derneği.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Valla ben bulundugum bolgedeki ilcedeki ihh uzerinden destek veriyorum

ensarullah Çevrimdışı

ensarullah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gazze platformu adi altinda derneklerin ortak bir yapilanmasi var.bir kac defa mesal ve heniye ile gorustuler.sadaka golgesi,verdigin senindir,rahmet insani yardim,imam Buhari bu yapilanmanin icinde