Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forumdaki Sorular Hakkında Bir Önerim Var

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm
@IsLaM4eVeR
siteye ilk üye olduğumda forumda açılan konular ikiye ayrılıyordu. 1. yeni açılan konular. 2. en çok izlenen konular.
Şöyle bir önerim olacak:
Forumda yeni açılan konulara(zaten var) ek olarak..
1- @Abdulmuizz Fida hocamın cevap verdiği sorular bölümü olsun

Bunun faydaları:
1-foruma giren insanlar sorulan sorulara, verilen cevaplar sayesinde yeni şeyler öğrenir.
2-Zaten sorulmuş sorular için tekrar konu açılmaz.

(Bazı akhiler bende dahil,daha önce sorulmuş sorulardan habersiz(araştırmadan) aynı konuyu tekrar açıyorlar-bunun önüne geçilmiş olur)
3-vs....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm
@IsLaM4eVeR
siteye ilk üye olduğumda forumda açılan konular ikiye ayrılıyordu. 1. yeni açılan konular. 2. en çok izlenen konular.
Şöyle bir önerim olacak:
Forumda yeni açılan konulara(zaten var) ek olarak..
1- @Abdulmuizz Fida hocamın cevap verdiği sorular bölümü olsun

Bunun faydaları:
1-foruma giren insanlar sorulan sorulara, verilen cevaplar sayesinde yeni şeyler öğrenir.
2-Zaten sorulmuş sorular için tekrar konu açılmaz.

(Bazı akhiler bende dahil,daha önce sorulmuş sorulardan habersiz(araştırmadan) aynı konuyu tekrar açıyorlar-bunun önüne geçilmiş olur)
3-vs....
upload_2014-11-2_16-23-36.png

sanki söylediğin var gibi gibi

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abi varda benim bahsettiğim farklı.senin gösterdiğin resimde sorulan her tür soru var(bunların içinde Abdulmuiz fida hocamın daha cevap vermediği sorular var)

benim söylediğim ise Sıkça Sorulan sorular adında bir başlık ve bu başlıkta cevaplanan ve önemli sorulardır.yoksa genel olarak çokta önemli olmayan sorularda açılıyor.bunlar eklenmemeli,bahsettiğim başlıkta.
benim söylediğim önemli konular içindir.

Üst Ana Sayfa Alt