Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forumda En Cok Süre Geciren Kimler - Bekcilerimiz?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
es selamu aleykum,

Arkadaslar merak ettim forumda en cok süre geciren ilk 5 kisi kimdir? Özel bir ödül olmasa da buradan tesekkürlerimizi sunalim istedim :)

Yönetici olarak tek basina tüm yönetim olan Ummu Aişe abla tabiki 1. sirada. Tabi Abdulmuizz Fida abiyi siralamaya almiyoruz. O bir tanedir!

Evet üyelerimizden ilk 10 kisi kim bulalim.

Son düzenleme:
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
es selamu aleykum,

Arkadaslar merak ettim forumda en cok süre geciren ilk 5 kisi kimdir? Özel bir ödül olmasa da buradan tesekkürlerimizi sunalim istedim :)

Yönetici olarak tek basina tüm yönetim olan Ummu Aişe abla tabiki 1. sirada. Tabi Abdulmuizz Fida abiyi siralamaya almiyoruz. O bir tanedir!

Evet üyelerimizden ilk 5 kisi kim bulalim.
Aleykum selam ahi, aslında adını yazmam icab eden bir çok kardeş var ama benim en çok online olduğuna rastladığım kardeşler:

عبد الرحمن
Ahmed
ahmed_sivasi
Sümeyye musluman
ummuhafsa

Bir de konulara pek dahil olmayan, genelde sessizce takip eden kardeşler var. Muhtemeldir ki aralarında ilk 5'e girmeyi hak edenler olabilir. Ama (konuları sessizce okuyup gitmelerine alıştığımdan olsa gerek) forumda ne kadar süre kaldıklarından emin değilim.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Ummu Aişe Teşekkür ederim ablam : ) Kopmak pek mümkün olmuyor forumdan iyiki farkettirdi Allah. Allah foruma emek veren tüm müslüman kardeşlerimizden razı olsun.

Dualarına ben de gönülden amin diyorum kardeşim. Gerek bu forumda, gerekse kendi şahsi hayatlarında, ümmete faydalı olsun diye küçük/büyük çaba sarfeden her kardeşimizden Allah razı olsun.

Rica ederim bu arada : )

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Dualarına ben de gönülden amin diyorum kardeşim. Gerek bu forumda, gerekse kendi şahsi hayatlarında, ümmete faydalı olsun diye küçük/büyük çaba sarfeden her kardeşimizden Allah razı olsun.

Rica ederim bu arada : )
Aşkolsun diyorum Ümmü Aişe, son zamanlarda biraz az girdik diye unutulmuşuz hemen, çok teessüf ediyorum biline;)

Bende girdiğim zaman genelde ummuhafsa yı görüyorum ve paylaşımlarını da çok beğeniyorum:)

Ahmed ve ahmed_sivasi kardeşlerim de var tabi. Ayrıca Ebu Hayseme, Abdulkahhar ve şuan ismi aklıma gelmeyen birkaç kişi daha var. Allah svt girip faydalı şeyler paylaşanların hepsinden razı olsun:)

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Aşkolsun diyorum Ümmü Aişe, son zamanlarda biraz az girdik diye unutulmuşuz hemen, çok teessüf ediyorum biline;)

Bende girdiğim zaman genelde ummuhafsa yı görüyorum ve paylaşımlarını da çok beğeniyorum:)

Ahmed ve ahmed_sivasi kardeşlerim de var tabi. Ayrıca Ebu Hayseme, Abdulkahhar ve şuan ismi aklıma gelmeyen birkaç kişi daha var. Allah svt girip faydalı şeyler paylaşanların hepsinden razı olsun:)
Öncelikle duana amin diyeyim.

Sonrasında ise: Doğrusu, haklısın kardeşim; kusuruma bakmayasın : ) Ama ilk olarak, son dönemde sık gördüğüm kardeşler aklıma gelmişti. Bir de unuttuklarım nasılsa diğer kardeşler tarafından hatırlatılır diye düşünmüştüm. En başta dediğim gibi, daha adı yazılması gereken çok kişi var : )

Bu vesile ile bir kişi daha ekleyeyim: _katre_ kardeşimiz. Bu sıra o da foruma az girebiliyor ama yakın zamana kadar kendisini sık sık online görüyordum.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ummu Ayşe, Ümmü İmara ve Ümmü Yasir ablalar çok aktifler maşeAllah.
ve Nizamı furkan, Ahmed el sivasi, Abdurrahman (arapça), Gölge ve nas akhiler de çok aktifler : )

Bide ben kaç aydır sürekli çevirimdışı olarak giriyorum, nasıl fark ediliyorum yaw merak ettim :)

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Bide ben kaç aydır sürekli çevirimdışı olarak giriyorum, nasıl fark ediliyorum yaw merak ettim :)

Çevrim dışı üyeleri normal üyeler göremiyor ama yöneticiler görebiliyor. Bir de yorumlar haricinde, konulardaki mesajlara ettiğin dualardan da online olduğun anlaşılabilir : )

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Ben aktif degilim ama siteye sık girdigim dogrudur : )

Bide tr'ye geldik ama alışamadım gitti...

Önce Allah sonra muwahhid kardeşlerim olmasaydı hem dernekten hem forumdan, tr çekilmez olurdu
Rabbim sizlerden razı olsun, ilminizi arttırsın ve korusun

Derneği ben erkamın evi gibi görüyom : )

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Bişey soracağım, sitede 39 tane bot görünüyo :) botlar ne oluyor bilen var mı
PicsArt_04-02-11.50.51.jpg

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör

Estağfurullah ablam o senin yüreğinin güzelliği :) bazen acaba çok mu giriyorum paylaşımlarımla sıkıyor muyum kardeşleri diye düşünmüyor değilim ama kendime pek engel olduğum da söylenemez :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bişey soracağım, sitede 39 tane bot görünüyo :) botlar ne oluyor bilen var mı
Ekli dosyayı görüntüle 13843

Bunlar genelde arama motorları için üretilen yazılımlar , sayfalara tek tek ulaşıp kopyalıyorlar , googleda linklerin sağına bakın önbellek der onunla alakalılar ama arada istenmeyen yazılımlarda olabilir. Eskiden reklam botları vardı forumlara üye olup reklam falan bırakırlardı :) Artık rastlamıyorum herhalde forum yazılımcıları o olayı halletmişler captcha falan ile ?!

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Bunlar genelde arama motorları için üretilen yazılımlar , sayfalara tek tek ulaşıp kopyalıyorlar , googleda linklerin sağına bakın önbellek der onunla alakalılar ama arada istenmeyen yazılımlarda olabilir. Eskiden reklam botları vardı forumlara üye olup reklam falan bırakırlardı :) Artık rastlamıyorum herhalde forum yazılımcıları o olayı halletmişler captcha falan ile ?!
Eyvallah ahi anladım, ben bunu spam olarak biliyordum, botla spam aynı şey mi acaba

Üst Ana Sayfa Alt