Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

ferdiosman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İyide ... sen sade Fethullaha değil İmamı Azamada hakaret ettiği bu sitede gördük

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İyide İtman sen sade Fethullaha değil İmamı Azamada hakaret ettiği bu sitede gördük

islam güzel ahlaktır.
bu kısma uymayan mesajlarınız sorgusuz sualsiz silinecektir biline.
hakaret içeren mesajlar , hakaretleşmeye varan konular silinecektir. samanpandan alıntı
------------
islam güzel ahlak olduğu gibi "kötü sözde sahibinindir" ferdiosman
bence burada konu değilde ferdi denen gerksiz silinmeli

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
asakalani ferdiosman doğru söylüyor sen siteyi takip etmiyon herhalde fethullah konusu için zaten elle tutulacak bir tarafı yok Allah a havale ediyoruz.........amma İmam azam ebu hanife için söz söyleyen önce kendine baksın Adam olsun öyle konuşsun

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allahım Yarabbim Ne olmuş Bu Foruma..Daha Öneki Günlerde Ateistler Siteye SAldırmıştı...ucuz atlattık derken..site onların yapacağından daha fazla birbirine girmiş...onları halletmek kolaydı..sildim banladım engelledim gittiler...eee size ne oluyorda..onlardan cedelde daha önde olmak için mi uğraşıyorsunuz...

Not:bazı sebeblerden dolayı netle fazla uğraşmadım bir haftadır sonuç bu olmuş...artık cedelde aşırıya kaçanlar kim olursa olsun ister tarikatçı ister davetçi ister selefi...siteden uzaklaştırma alır

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
asakalani ferdiosman doğru söylüyor sen siteyi takip etmiyon herhalde fethullah konusu için zaten elle tutulacak bir tarafı yok Allah a havale ediyoruz.........amma İmam azam ebu hanife için söz söyleyen önce kendine baksın Adam olsun öyle konuşsun
asakalani değil Askalani bu bir
ikincisi msjımı nasıl okuduğun bilmiyorum fethullah konusuyla ilgii yakından uzaktan bir şey demedim.
ferdi osmanın yazdığı daha doğrusu kullanmaya çalıştığı İtman deyimine dikkat çektim.
samanpanın vurguladığıda buydu güzel olmayan hakaret içeren konular slinecektir.dedi.gereksiz bir insandan güzel olmayan bir hareket görüyorum.
ayrıntılı olarak anlatınca anlabilmişsindir umarım

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
haklısın kardeşim öyle bir tabirle hitap etmemesi lazım ......orda yanlış............bende orayı farketmedim diğer konular kafama takılmıştı onunla alakalı sandım................Allah razı olsun

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ebu Zerkanin acmis oldugu "Gökten yağmur yağdıkça cihad tatlı ve hoştur!!" konusu serbest kürsüden "hadislerle cihad gercegi" bölümüne tasinmisdir

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
maksimilyan in acmis oldugu "örtüme karismayin" adli konu serbes kürsüden "tesettür" bölümüne tasinmisdir

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ihlas ve maslahat kavramı konuları 2şer kere bulunduğundan 1er tanesi silinmiştir.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
"Timurtaş Uçar - Dostumuz Amerika ???" adli konu serbest kürsüden islami sohbetler bölümüne tasinmisdir

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Hafsa binti ekrem´in acmis oldugu "Allah Yolunda Cihadı İhmal Etmenin Cezaları..!" adli konu serbest kürsüden islamda cihad bölümüne tasinmisdir.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
musali nin acmis oldugu "acele karar" serbest kürsüden edebiyat bölümüne alinmisdir.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
musali kardesin acmis oldugu" cihad adabi ve ahkami"adli konu serbest kürsüden islamda cihad bölümüne tasinmisdir.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
NOT: DEGERLI ÜYE KARDESLERIMIZ! LÜTFEN KONU ACARKEN UYGUN OLAN BÖLÜME ACINIZ. OLUR OLMAZ HERSEYI SERBEST KÜRSÜYE DOLDURMAYIN.
ELEMANLAR YORULUYOR.BELEDIYE HER ISE YETISEMIYOR .....
BIRAZ DIKKAT VE ANLAYIS LÜTFEN....

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah cc nerede olduğu konusu silindi. Ve kardeşlerimden ricam forumda asla ve asla alimleri tokuşturmayın.

En gıcık aldığım şeylerin en başında XXXX alimi böyle dedi siz ondan daha mı iyi biliyorsunuz sözüyle lafa girmektir.

Bu söze yanıtımız elbette XXXX aliminden daha iyi bilmiyoruz ancak sizin alimler can bizim alimler patlıcan değil bizim alim dediğimiz alimlerde ehli sünnetin alimleridir ve alimler arasında ayrım yapmayız hepsini ayrı ayrı severiz.

https://www.islam-tr.org/tevhid/11859-allah-nerede-rahman-arsa-istiva-etti-kitap.html

bakın burada kitap vardır ve sitemizin bu konudaki görüşü bu şekildedir saçma saçma o böyle dedi bu böyle dedi demek yerine bu yazıyı dikkatlice okuyun bu yazı beni tatmin etmedi derseniz bana özelden yazın size kaynak kitap şekline kitap önerim bu konuyu daha etraflı bakın.

Verdiğim linkde dünya kadar ehli sünnet alimi vardır tek tek yazdırmayın lütfen.

M Çevrimdışı

Mutedeyyin

Guest
Allah cc nerede olduğu konusu silindi. Ve kardeşlerimden ricam forumda asla ve asla alimleri tokuşturmayın.

En gıcık aldığım şeylerin en başında XXXX alimi böyle dedi siz ondan daha mı iyi biliyorsunuz sözüyle lafa girmektir.

Bu söze yanıtımız elbette XXXX aliminden daha iyi bilmiyoruz ancak sizin alimler can bizim alimler patlıcan değil bizim alim dediğimiz alimlerde ehli sünnetin alimleridir ve alimler arasında ayrım yapmayız hepsini ayrı ayrı severiz.

https://www.islam-tr.org/tevhid/11859-allah-nerede-rahman-arsa-istiva-etti-kitap.html

bakın burada kitap vardır ve sitemizin bu konudaki görüşü bu şekildedir saçma saçma o böyle dedi bu böyle dedi demek yerine bu yazıyı dikkatlice okuyun bu yazı beni tatmin etmedi derseniz bana özelden yazın size kaynak kitap şekline kitap önerim bu konuyu daha etraflı bakın.

Verdiğim linkde dünya kadar ehli sünnet alimi vardır tek tek yazdırmayın lütfen.
ALLAH CC RAZI OLSUN AHİ

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
morueqq YA ALLAH RAZI OLSUN NİYE KİMSE DUA ETMİYOR YANİ DUA DEDİĞİM BUTON DEĞİL BİLDİĞİN FATİHA,YASİN DUA İSTİYORUM BEN YA

Sen bu programı satın mı aldın? yoksa izinsiz indirip şifresini mi kırdın?

Bu programın piyasa değeri tam 5500 tl.[/quote]

Her forumda oldugu gibi bu forumda da bazi kurallar cercevesinde isler siz bu kurallari cignediniz lutfen kurallara yeniden gozatin.

islami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler Ailesi[/quote]

bunun detaylı bir açıklaması var mı? Ben forum yöneticileri olarak sizin korsan programları engellediğinizi ve yasakladığınızı biliyorum. İlgili konuda buna dikkat çekmek istedim ceza aldım. Ben bunu anlamadım.

Bilginize,
Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt