Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Enver El Evlaki Videoları (türkçe Alt Yazılı)

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekad akhim benden önce davranmışsın Allah merhamet etsin sana bende düşünüyordum şeyhin videolarını eklemeyi bende bir kaç farklı video ekledim

Rızkofobik - Şeyh Enver El Evlaki

Bidat- Şeyh Enver El Evlaki

Bir Ateiste Nasıl Cevap Verilir- Şeyh Enver El Evlaki

Tasavvufçular-Şiilerin dini vs Hz Ömer in dini-Şeyh Enver El Evlaki

Anwar Al Awlaki - Abdullah Ibn Hudhafa

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hocam bu videların hakiki uzun halini (hangi dilde olduğu fark etmez).nerde bulabilirm.bunlar kısa kısa çünkü kesin uzun hali mevcuttur ama adı filan ney . verebılırmısınız.

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun kardeşim birde bir sualim olucak kardeşler.şimdir ömer hocanın harıka videoları var. bizlere sosyal hayat anlamındada videoları var. fakat zevahiri ve şey usamenin böyle videolarına rastlamadım daha çok bulundukları durumla ilgili bilgi,lendirici açıklamaları mevcut acaba onlarında böyle videoları mevcutmu(yani işte ateiste verilicek cevap,işte bidatler vs).

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
insaallah birileri cikar

(akhi ben azda olsa ingilizcem var seyh Allah ona merhamet etsin cogunda ingilizce konusuyor, lakin cevirme isi her sahsin isi degil onemli olan anladigini degil soyleyenin anlatmak istedigini verebilmek hakkiyla bu isi yapacak kardesin ingilizcesinin iyi olmasi lazim birde emek isi alt yazi hazirlayacak yani birazda bilgisayardan ve programlardan anlamasi lazim en onemlisi zamani olmasi lazim..)

Rabbim bu islerle ugrasan kardeslere acirlerini kat kat versin islerini kolaylastirsin AMIN

J Çevrimdışı

jihat fisabilillah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok fazla video var.Şeyh en temel konuları harika bir şekilde anlatmış.Sadece siyer 50 saat.Onları çevirmeye zaman yetmez.Param olsaydı bastırırdım birine çevirttirirdim ki insanlar faydalansın.Yalnız tabi şeyh i ingilizce anlayarak dinlemek başka bir zevk.Rabbim hem ilim vermiş hem harika bir ingilizce hem de harika bir ses tonu.Her gün otobüste okula giderken bir bölüm dönerken bir bölüm bitiriyordum.Bir hz ömeri anlatışı var.İnsan filminden daha çok zevk alıyor .

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok fazla video var.Şeyh en temel konuları harika bir şekilde anlatmış.Sadece siyer 50 saat.Onları çevirmeye zaman yetmez.Param olsaydı bastırırdım birine çevirttirirdim ki insanlar faydalansın.Yalnız tabi şeyh i ingilizce anlayarak dinlemek başka bir zevk.Rabbim hem ilim vermiş hem harika bir ingilizce hem de harika bir ses tonu.Her gün otobüste okula giderken bir bölüm dönerken bir bölüm bitiriyordum.Bir hz ömeri anlatışı var.İnsan filminden daha çok zevk alıyor .

RAHMAN SENI SEVSIN

Sana katiliyorum kardes zaten o yuzden onun videolarini listeledim tek link yaptim

ALIM masallah konulari cok guzel fikih etmis ve bildigini cok guzel anlatiyor, ben kardesime de dedim ( kardesime dua edin Rabbim ona hidayet etsin) bu konulari bilmez onunla vaktim kisaydi ama sadece sunu dedim seyh in her videosunu dinle kesin bir seyler ogrenirsin .. Rabbim ona ahirette en guzelini versin seyhi Allah icin cok seviyorum .. Rabbim bu kardeslerimize hem ilim, hemde cihadi nasip etmis Allah swt sehadetlerini kabul etsin AMIN

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler bir sorum olucak bu tarz videoların çevrilmesinde yani bir kişi çevirince bunun sevabı normal bir dini video çevirmeden dahamı çokdur.

Üst Ana Sayfa Alt