Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinde Zulüm Var

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
unutmamak adina
falluja10_gif.jpg

falluja12_jpg.jpg

falluja14_gif.jpg

falluja15_jpg.jpg

falluja17_jpg.jpg

falluja18_gif.jpg

falluja22_gif.jpg

falluja21_gif.jpg

falluja19_gif.jpg

falluja9_gif.jpg

falluja7_jpg.jpg

1_654369_1_34.jpg

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
gazzekatliami-sehitbebekler2.jpg

gazzekatliami19.jpg

Gazzekatliami20.jpg

gazzekatliami-sehitleraglayancocuk.jpg

gazzekatliami-sehitbebek2.jpg

gazzekatliami-sehitbebek1.jpg

gazzekatliami-sehitbebek.jpg

gazzekatliami-sehitbebeklerbabalari.jpg

gazzekatliami-sehitcocuklaranneler.jpg

"Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyin"

özedönüş Çevrimdışı

özedönüş

Üye
İslam-TR Üyesi
nk0zgpqz5zy.jpg

İsrail’den Geriye Bir Katliam Kaldı

Azılı İslam düşmanı Kuran-ı kerim’in tabiri ile Peygamber katilleri Yahudilerin Gazzede yaptıkları son katliamlardan sadece biri.

Halit Muhammed Abid Rabbo, Gazede katliamı yaşayan binlercesinden sadece biri.
Rabbo’nun gözü önünde 3 kızı ve annesi kurşuna dizilerek katledildi. Bu feci olayı kendisinden dinleyeceğiz.

Rabbo, Cebaliye'deki evinin enkazı başında yaşadıklarını şöyle anlattı:
"Şu arkamda görmüş olduğunuz yıkılmış bina 4 katlı idi ama şimdi yerle bir olmuş durumda. İsrail bu bölgeye daha önce de birkaç defa saldırı düzenlemişti. Bu son saldırılarda bu bölgelere kadar ilerlediler. Buraya ulaşan kara birlikleri, saldırılarını bu bölgede 2 gün sürdürdüler. Ancak bu saldırılar süresince zarar gören sadece masum’lar oldu. Bu evlerde oturan ne Hamas ne de Fetih grubunun üyeleriydi.
Ancak bu son saldırı gerçekten çok şiddetli oldu. Tanklar buraya gelince megafonlarla herkesin dışarı çıkması çağrısında bulundular. Biz de doğal olarak annem, eşim ve 4 yaşındaki kızım Sema, 7 yaşındaki kızım Suad ve 8 yaşındaki kızım Emel'le birlikte, ‘elimizde beyaz bayraklarla biz sivil insanlarız anlamında' dışarı çıktık. Dışarı çıkınca gördüklerimiz karşısında şok olduk.
Karşımızda 2 İsrail askeri vardı. Biri elindeki cipsi, diğeri elindeki çikolatayı yiyorlardı. 5 dakika kadar bekledikten sonra hareketlilik başladı. Tankların üzerindeki askerler M16 tüfekleriyle doğrudan çocuklarımın üzerine ateş etmeye başladılar. Açılan ateş sonucu;
-8 yaşındaki kızım Emel'e 12 kurşun isabet etti.
-7 yaşındaki kızım Suad'ın ise göğsü parçalandı.
-4 yaşında olan diğer kızım Sema ise 3 yerinden vuruldu, mermiler onun da sırtını yaraladı.
-Annem o arada feryat etmeye başladı. Bu defa ona da ateş ettiler. O da kolundan ve göğsünden vuruldu.
Bağırmaya başladım, çocuklarımı kucakladım ve yardım edin diye bağırıyordum. Ama elden gelen bir şey yoktu. Ambulans diye bağırıyordum. Sadece bir ambulans geldi.

Daha sonra çocuklarımı ve ailemi katleden İsrail askerleri tanklarla evimi yerle bir ettiler. Çaresizlik bizi tamamen sarmıştı sadece olanlara bakabildim ve yardım için feryat edebildim.

Bu katliamdan geriye sadece 4 yaşındaki küçük kızım Sema kurtuldu, tabi bu ne kadar kurtulmak ise, çünkü kurşunlar omuriliğini zedelemiş Belçika da bir yardım kuruluşun da tedavi görüyor fakat yürüme umudu yok.
ALLAHIN laneti yahudi ve onların zihniyetin de olanların üzerine olsun..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aşallık maymunlar ve Aşalık Domuzlar....Allahumme aleyke fi emriyyke

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
i6ajLYVeSD1Kn.jpg

ibuix6tIWTMXcd.jpg

Müslümanlar yeri geldiğinde gerekeni yapmalıdır. Kınamakla bu iş olmaz! Adam dinime, peygamberime hakaret edecek, bende kınayacakmıyım !? Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi ve sellem’e hakaret edenler cezasını çekecektir!
Protesto bağırarak değil, eylemlerle olur ,)

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslamabad-Pakistan, Afgan Mülteci Kampı

1069831_478570238903406_939637982_n.jpg

Ölümden kaçtılar ölümle savaşıyorlar!

Çölün ortasında ölümle savaş

Burası Suriyeli mültecilerin kaldığı Zaatari mülteci kampı| ÜRDÜN
73359_605937072761433_493825863_n.jpg

Benimde Çocuğum var diyen tüm ebeveynlere...

1233384_511577698934005_871916196_n.jpg

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
katliam-suriye-esed-hizbullah.jpg

Katliam sürüyor
Esed güçleri kaybettiği bölgelerdeki sivil yerleşim yerlerinde havadan ve karadan rastgele füze saldırısı yapıyor. Dün 96 kişi öldü

Esed'e bağlı ordu birliklerinin çeşitli kentlere kara ve havadan düzenlediği saldırılarda 23'ü çocuk, 6'sı kadın olmak üzere 96 kişinin öldüğü bildirildi. Suriye İnsan Hakları Örgütünden yapılan açıklamada, Esed güçlerinin direnişçilerin denetiminde olan bölgelere havan topu, roket ve savaş uçaklarıyla gerçekleştirdiği saldırılarda, başkent Şam'ın banliyölerinde 37, Halep'te 27, Humus'ta 17, Dera'da 7, İdlib'te 4, Deyru'z Zor'da 3 ve Hama'da bir olmak üzere toplam 96 kişinin yaşamını yitirdiği belirtildi.

Suriye Genel Devrim Konseyinden yapılan açıklamada ise Esed güçlerinin başkent Şam'da direnişçilerin kontrolünde olan Duma, Yermuk, Dareyya, Berze, Kabun ve Cobar bölgelerini roket, havan topu ile yerden yere fırlatılan füzelerle vurduğu ifade edildi. Açıklamada ayrıca, Esed güçlerine bağlı helikopterlerin Halep ve çevresini bombaladığı kaydedildi

http://www.pressmedya.com/manset/16658/katliam-suruyor.html

Üst Ana Sayfa Alt