Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Makale Dünya Nüfusu 500 Milyona İnecek

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Son düzenleme:
Nefer-i Guraba Çevrimdışı

Nefer-i Guraba

xxxxxxxxxxxxx
İslam-TR Üyesi
2.268 - Şeytan sizi fakirlikle korkutur ve size, çirkinliği ve hayâsızlığı emreder. Allah ise size kendi katından mağfiret ve bol nimet va'dediyor. Şüphesiz Allah, lütfu geniş olandır, hakkıyla bilendir.

4.119 - Onları mutlaka saptıracağım, mutlaka onları kuruntulara sokacağım ve onlara emredeceğim de (putlara adak için) hayvanların kulaklarını yaracaklar. Yine onlara emredeceğim de Allah'ın yarattığını değiştirecekler. Kim Allah'ı bırakıp da şeytanı dost edinirse, şüphesiz o apaçık bir hüsrana düşmüştür.

36.61 - (60-61) "Ey Âdemoğulları! Ben, size, şeytana kulluk etmeyin. Çünkü o, sizin için apaçık bir düşmandır. Bana kulluk edin. İşte bu dosdoğru yoldur, diye emretmedim mi?"
36.62 - Andolsun, o sizden pek çok nesli saptırmıştı. Hiç düşünmüyor muydunuz?
36.63 - İşte bu, tehdit edildiğiniz cehennemdir.

14.22 - İş bitirilince şeytan da diyecek ki: "Şüphesiz Allah, size gerçek olanı söz verdi. Ben de size söz verdim ama yalancı çıktım. Zaten benim sizi zorlayacak bir gücüm yoktu. Ben sadece sizi çağırdım, siz de hemen bana geliverdiniz. O hâlde beni kınamayın, kendinizi kınayın. Artık ben sizi kurtaramam, siz de beni kurtaramazsınız. Şüphesiz ben, daha önce sizin, beni Allah'a ortak koşmanızı kabul etmemiştim. Şüphesiz, zalimlere elem dolu bir azap vardır."

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BTS projesine karşı uyanık olalım, hızla yayılıyor.

Kendilerini “tüm cinsiyetlere eşit mesafede” olarak tanımlayan BTS adlı Güney Koreli müzik grubu üzerinden "Cinsiyetsiz toplum" projesi adım adım uygulanıyor. Kadın görünümlü erkek üyeleri olan grup ülkemizde de popüler. Gençlerimizi bu tehlikeden korumak için en kısa sürede önlem alınmalı.

BTS, diğer adıyla Bangtan Boys, Big Hit Entertainment tarafından oluşturulan Güney Koreli K-Pop (Kore Pop Müziği Kültürü) grubuna dikkat çeken sosyal medya alanında Türkiye ve dünyanın ilk sivil toplum kuruluşu (STK) olan Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) Başkanı Said Ercan konunun ciddiyetine dikkat çekti.

USMED'den yapılan uyarılarda belirtilen başlıca konular şu şekilde:

- Güney Koreli BTS grubu proje bir gruptur.

- Grubu dünyaya tanıtan kişi Allen DeGeneres oldu. Amerika’da dünyaca popüler ellen show sunuyor ve daha önce bir erkekle evlenmiş boşanmış Portia de Rossi ile kadın kadına evlilik yaptı. BTS 7 ay arayla Ellen Show’a 2 kez katıldı bundan sonra dünya tanıdı.

- Grubun üyeleri cinsiyetlerini tanımlarken kendilerini “tüm cinsiyetlere eşit mesafede” olarak tanımlıyorlar. Güney Kore’de son dönemde erkeklerinde makyaj yapması moda haline geldi. Grubun açılımı ARMY (gençlik için tapınılası gençlik temsilcisi) anlamına geliyor.

"Bu etki altındaki çocuklara cevap verilmesini ve hakaret edilmesini doğru bulmuyorum" diyen Ercan, "onlar muhtemelen bir şekilde büyüleniyorlar ve sevgi depoları doluyor. Bilim insanları psikologlar ve imgebilimciler bu gruba ve bu grup üzerinden yönetilen projeye acil çalışmaları gerekiyor!" uyarısında bulundu.

Ray Kurzweil insanlık 2.0 kitabında şunu diyor “ kusursuz dünyayı Tanrı’nın değil bizim yarattığımız gençler kuracak. Bir nesil yaratıyorlar. Bu çocuklarımızdan 1 kişiyi kaybetme lüksümüz yok, onlar yavrularımız, tehlike büyük!

Güney Kore’de intihar rekor seviyede Doğu toplumunu dizayn etmek için teknolojik olarak ileri durumdaki Güney Kore özellikle seçildi.Güncel verilere göre bir köprüde 40 dakika bir intihar oluyor. 2011 haberinde ise günde 40 genç intihar ettiği verisi var.Ünlüler de intihar ediyor

Nüfus planlaması

Futuristler 2050 yılında dünya nufüsünün 4 milyara 2080 sonrası ise 500 milyona düşürüleceğini öngörüyor. Nasıl olacak? Cinsiyet bitiyor Evlilik bitiyor İntihar artıyor Salgın hastalık artıyor Üreme bitiyor Yapay zeka insan yerine geçiyor.
Kaynak: Kamudan Haber

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vehbi Koç, Türkiye nüfusunun 50 milyonu geçmemesi gerektiğini söylüyordu. Bunlar dünya nüfusunun değil, kendi nüfuslarının derdinde. İskandinav ülkeleri, İsrail, Avrupa ve Amerika'nın zengin aileleri kendi ülkelerinde çocuk yapılması için propaganda yapıp teşvik saçıyorlar. Ortadoğu ve asya ülkelerinde ise doğum kontrol projeleriyle nüfusun önüne geçmek istiyorlar. Aslında istekleri kendileri dışında onlara hizmet edecek ve baş kaldıramayacak oranda biraz nüfus kalması ve kendilerinin çoğalması. Hatta bu ahmaklar bunu da aşıp kendileri için ölümsüzlük ve uzun ömür araştırmaları yapıyorlar. Diğer toplumlar genleriyle oynanmış köle, onlar ise hizmet edilecek olan asiller güya. Fetva verme yetkim olsa ve benim fetvam dinlense bu iş için ortadoğu ülkelerinde fink atan ajanların kör satırla doğranması için emir veririm. Bunlar tamamen kendilerini özel ve diğerlerini köle olarak görüyor.

Bu gidişatın ilacı, dünyanın her karışını siyonistlerin kanıyla sulamaktır.