Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Disardaki Yemek Ne Kadar Guvenilir

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
IMG_28209689284826.jpeg

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu ne ya kırk yıl düşünsen aklıma gelmez, adamın ayağı bir kaysa kendisi döner olacak :) :)Allah tan dışarıda et türü şeyler yemiyorum

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Altta yazilan Allah swt ile biten(resimde olan)yazi sikintili gorunuyor...(sonumuz Allah bile)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yazıya hic gerek yok aslında. Resimde herşey net.
Ama şu da var.
Üzüm suyu da ayakla çiğnenerek çıkarılmıyo muydu. Yeni teknıloji nasıldır bilmem. ama sanırım eskiden ayakla çiğniyolardı. sonra da pekmez yapılyo diye biliyorum

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yazıya hic gerek yok aslında. Resimde herşey net.
Ama şu da var.
Üzüm suyu da ayakla çiğnenerek çıkarılmıyo muydu. Yeni teknıloji nasıldır bilmem. ama sanırım eskiden ayakla çiğniyolardı. sonra da pekmez yapılyo diye biliyorum
Ama oni kaynatiyorlar be akhi,hem bazilari cizme giyiyor.

Kaynatinca mikroplar oluyor

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sanki tavuk döneri çiğ mi veriyolar. Düştün tuzağa hemen :pP

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
iyi bakalım.
Sen dün beni mi sorduydun. bi ara gördüm. ama cevap yazamamıştım

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben çok kez şahit olmuşumdur, Kebapçı veya yemek işiyle uğraşan birisi Tuvalete giriyor büyük abdestini yaptıktan sonra ya elini sabunlamadan sadece suyla hemencecik yıkayıp çıkıyor yada hiç yıkamıyor..

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben çok kez şahit olmuşumdur, Kebapçı veya yemek işiyle uğraşan birisi Tuvalete giriyor büyük abdestini yaptıktan sonra ya elini sabunlamadan sadece suyla hemencecik yıkayıp çıkıyor yada hiç yıkamıyor..
Bir gun Allah swt hukumleri hakim olursa GIDA sektorunde cok seyin degisecegi kesin.Hem artik savaslar sadece top tufekle olmuyor artik.GIDA savasinida bu yuzyilda gorduk ..GDO olarak...Israil genetigi degistiriyor tohumlarin ve dahasini... hoppa musluman ulkelerine...gelecek nesiller islam fitrati uZerinde olmasin diyeee..

https://www.islam-tr.org/konu/hormonsal-gida-nasil-anlasilir-ve-hormon.37761/

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
biz islamdan uzaklaştıkça
zillet üzerimize o kadar yapışıyor.
her taraftan pislik , kokuşmuşluk akıyor.
Ahlak , saygı, anlayış.
İnsani vasıflar hep kayboldu. Bıktım bu ülkeden cidden.

Üst Ana Sayfa Alt