Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İlmi Konu Demokratik Seçimlerde Oy Kullanmanın Hükmü (kitap)

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
40- Hakimiyet, Demokrasi, Seçimler, Oy Kullanma Küfrünün Delilleri :VCD ve MP3

İslam'da Particilik ve Oy Kullanma - Fikreddin Koç Hoca

99 SORUDA DEMOKRASİ SEÇİMLER

Demokrasi ve Oy Kullanmak İslam Dışıdır

Şehid Fehmeddin Dindar Hoca : Oy Kullanmak Haram değil, Küfürdür!

Musa Cerantonio : Demokrasi İslama Aykırı Sistemdir

Moderatör tarafında düzenlendi:
GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Allah razi olsun, tüm müslümanim diyenlerin okumasi gereken konular..

Allahim bizi dogru yola ilettikten sonra, kalplerimizi egriltme.. Amin

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
22 Temmuz 2007 Genel seçimlerindne sonra şimdi de 29 Mart 2008 Yerel Seçimler Yaklaşılırken Tekrar Hatırlatalım dedik !

DAMGALANMA GÜNÜ

unnamed.jpg

Bugün 5 yıl daha yeryüzü Rabbliğinin Türkiye temsilciğinin seçileceği gün .
Laik , müslüman ! , tarikatçı , sosyet , ate , milliyetçi , komunist, şeriatçı ! , liberal , demokrat, sosyalist , vatansever, çingene , türk , kürt bilumum cumbur cemaat aynı kefeye giriyor .
Kefe mukimlerinden müslümanım , şeriatçıyım diyenle ateist komunistim diyen eşit şartlarda yarışarak her ikisininde oyu 1 oy sayılarak yarışmaktadırlar. 10 kafir bir araya geldiği zaman 9 şeriatçı ! müslümanı geçerek kafir kanunlarına tabi olacaklarını ilan etmişlerdir. Birde üstelik bu küfür faaliyetinin dünya ve ahirette belgesi olarak Laikler tarafından DAMGALANMAKATDIRLAR .
Bu damgalama Laik demokratik Kemalist ülkenin T.S.E. 9001 ISO standartlarına uygun vatandaşı olmanın göstergesidir.
Evet bu damgalanma zilleti 1hafta -10 gün içerisinde çıkacaktır ama , manevi olarak ahiretteki zilleti ebediyen çıkmayacaktır !
Bu arada parmakları kopuk olan müslümanlar !!! , boyunlarından damgalanacaktır !

Allah muvahhid müslümanları böyle şerefsiz ve haysiyetsiz şekilde damgalı, belgeli hayat sürmekten muhafaza buyursun !

Laik Türkiye vatandaşları bugün sandığa gidiyor
14 siyasi partinin katılacağı seçimde 699'u bağımsız, toplam 7 bin 394 aday yarışacak. 42 milyon 533 bin seçmen oy verecek

"EVET" VEYA "TERCİH"

Seçmenler, sandık kurulu başkanından alacakları birleşik oy pusulası ve mühürle kapalı oy verme yerine girecekler. Burada oyunu vereceği partinin ambleminin veya bağımsız adayın isminin altındaki yuvarlak içerisine "Evet" veya "Tercih" mührünü basacak, pusulayı zarfa koyarak sandığa atacaklar.

Seçmenler, oylarını sandığa attıktan sonra sandık seçmen listesindeki isimlerinin karşısını imzalayacak. Mükerrer oy kullanımını önlemek için oyunu kullanan seçmenin sol işaret parmağı çıkmayan boya ile boyanacak.
Sandık kurulu başkanı oyunu kullananların seçmen bilgi kağıtlarının arkasını imzalayıp mühürleyecek..

laiklikxj8.jpg

TARİHİ OYUNCAKLAR

demokrat_parti.20081231105931.jpg

mEbcDtc3.jpg

İSLÂMİ DEVLET OLUŞUMU
https://www.islam-tr.org/konu/islami-devlet-olusumu.8721/

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
22 Temmuz 2007 Genel seçimlerindne sonra şimdi de 29 Mart 2008 Yerel Seçimler Yaklaşılırken Tekrar Hatırlatalım dedik !

4540.jpg

DAMGALANMA GÜNÜ

19364.jpg
seçim2007.jpg

Bugün 5 yıl daha yeryüzü Rabbliğinin Türkiye temsilciğinin seçileceği gün .
Laik , müslüman ! , tarikatçı , sosyet , ate , milliyetçi , komunist, şeriatçı ! , liberal , demokrat, sosyalist , vatansever, çingene , türk , kürt bilumum cumbur cemaat aynı kefeye giriyor .
Kefe mukimlerinden müslümanım , şeriatçıyım diyenle ateist komunistim diyen eşit şartlarda yarışarak her ikisininde oyu 1 oy sayılarak yarışmaktadırlar. 10 kafir bir araya geldiği zaman 9 şeriatçı ! müslümanı geçerek kafir kanunlarına tabi olacaklarını ilan etmişlerdir. Birde üstelik bu küfür faaliyetinin dünya ve ahirette belgesi olarak Laikler tarafından DAMGALANMAKATDIRLAR .
Bu damgalama Laik demokratik Kemalist ülkenin T.S.E. 9001 ISO standartlarına uygun vatandaşı olmanın göstergesidir.
Evet bu damgalanma zilleti 1hafta -10 gün içerisinde çıkacaktır ama , manevi olarak ahiretteki zilleti ebediyen çıkmayacaktır !
Bu arada parmakları kopuk olan müslümanlar !!! , boyunlarından damgalanacaktır !

Allah muvahhid müslümanları böyle şerefsiz ve haysiyetsiz şekilde damgalı , belgeli hayat sürmekten muhafaza buyursun !

Laik Türkiye vatandaşları bugün sandığa gidiyor
14 siyasi partinin katılacağı seçimde 699'u bağımsız, toplam 7 bin 394 aday yarışacak. 42 milyon 533 bin seçmen oy verecek

"EVET" VEYA "TERCİH"

Seçmenler, sandık kurulu başkanından alacakları birleşik oy pusulası ve mühürle kapalı oy verme yerine girecekler. Burada oyunu vereceği partinin ambleminin veya bağımsız adayın isminin altındaki yuvarlak içerisine "Evet" veya "Tercih" mührünü basacak, pusulayı zarfa koyarak sandığa atacaklar.

Seçmenler, oylarını sandığa attıktan sonra sandık seçmen listesindeki isimlerinin karşısını imzalayacak. Mükerrer oy kullanımını önlemek için oyunu kullanan seçmenin sol işaret parmağı çıkmayan boya ile boyanacak.
Sandık kurulu başkanı oyunu kullananların seçmen bilgi kağıtlarının arkasını imzalayıp mühürleyecek..

laiklikxj8.jpg

TARİHİ OYUNCAKLAR

demokrat_parti.20081231105931.jpg

resim-2.20081231105952.jpg

resim-3.20081231110008.jpg
mEbcDtc3.jpg

resim-4.jpg

resim-5.jpg

37k3jm.jpg

34k6yj.jpg
26k5kw.jpg
25k2bu.jpg
22k3hu.jpg
27k4ls.jpg

66560.jpg

İSLÂMİ DEVLET OLUŞUMU
https://www.islam-tr.org/din/12907-islami-devlet-olusumu.html

Evet Nihayet "Damgalanma Günü" de geçti. Artık modernleşmenin belirtisi olarak mürekkeb yerine kimlik numarası fişlemesi yapılarak çağ atlama özentisine girişilmiştir. Ama daha önceki yazımızda da dediğimiz gibi Ahiretteki damgalamanın zaman aşımına göre mürekkebi kalkmayacaktır bu iyi bilinsin.

Demokrasi dininin muasır mucahidleri de Bel'amlardan aldığı müthiş (!) fetvalarla seçim öncesi bayrak, afiş asma, mitingden mitinge ceset taşıma ile büyük cihadını ifa etmekte; sandık başında oy pusulaların etrafında tekir kedisi gibi uzanarak ribat yapma hazzını alarak ilerki günlerde partili arkadaşlara anlatacak cephe hikayeleri istiflemektedirler.

u.20090330085542..jpg

ethqmrjrfrj.jpg

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
9 MİLYON OY KULLANMADI:

9milyon_id.jpg

Elhamdulillah, demokratik laik düzenin yeryüzü Rabblerinin seçilmesi küfrüne 9 milyon kişi bulaşmamıştır.
Evet bu sayının bir kısmı tevhidi şuurdan yoksun olarak niyetsizce katılamadığını da biliyoruz.

İnşeallah tebliğ çalışmalarımız ile tevhidi bilinçlenme hızla ilerleyecektir. Rabbim ayaklarımızı sabit kılsın.

900 bin oy geçersiz sayıldı
29 Mart yerel seçimlerinde 48 milyon kayıtlı seçmenden 7 milyonu oy kullanmadı. 900 bin oy ise geçersiz sayıldı.

4491.jpg

Resmi olmayan sonuçlara göre il genel meclisi için 48 milyon 33 bin kayıtlı seçmenden 41 milyon 90 bini sandığa gitti. 7 milyon seçmen oy kullanmazken, oyların 900 bini geçersiz sayıldı.
31 Mart 2009 / 11:26

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şeref yoksunlarının Savunmasına yapacak kadar İZZETSİZLİK ...

DEMOKRASİDEN GEBE BİR İSLAM DOĞMAZ-DOĞAMAZ ,EY AHMAKLAR GURUHU İDEOLOJİLER MUTLAK OLAN HÜKÜMLER DOĞURSALARDI ŞERİATTAN DAHA BÜYÜK BİR DİN OLDUĞU İÇİN HEPİMİZ (DEMOKRASİYE) İMAN EDERDİK...

ALLAH-IN ŞERİATINI (EMİR VE YASAKLARINI) DEMOKRATİK MAHKEMELERDE KULLARA ONAYLATARAK İSLAM'I HAKİM KILACAĞINI SÖYLEYEN HER GÜÇ veya UNSUR MUTLAK KÜFÜRDEDİR...

Hangi Şeref sahibi ki bu Rezaleti Savunsun,Ecdadının Mezarı üzerine Pavyon Ruhsatı verenlere OY vermeyi Vicdani ve Mukaddes bir görev bilsin...

Hangi Şeref sahibidir ki ,Genel evlerinde İnsan satmayı vergiye bağlayan ve Resmiyette bu (Lanetli Ameli) (Haramı Helalleştiren Hükümetleri) REJİM olarak kabul etsin,bunun Nişanesi olarak eline 3-5 yılda bir verilen,Şerefsizlik Belgesini Mühürlesin...Tasdik etsin ...Rey- Oy versin..

Kimdir Ecdadım Osmanlı da böyleydi, Genel Evlerinde Kadın Pazarlayanı Vergilendirdi bunu desin,..

Kimdir çıksın ve desin ki; Allah-ın (HİCAP EMRİNİ) Kulun Tasdiklemesi için Anayasa Mahkemelerine veren Zevata Müslüman desin...

Hangi Padişah,Sultan Kula kulluk Yemini yaptı Büyük Millet Meclisinden,Dünyaya...

Hangi Rabbe İnanıyorsunuz,Birbirinizi Rabler edinmiş Bedbaht Guruh...

Semtinizde Kaç İçki satan Büfe,Şehrinizde kaç Pezevenk var ?!

İLAHINIZ VE RABLERİNİZLE HEPİNİZ, SİZ DÜNYASI ZİFT, AHİRETİ KATRAN NECİS MAHLUKLAR,SİZLERİN ŞİRKİ BİZİDE YAKAR !!

R Çevrimdışı

recomaster

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sübhanallah, Allah ecirini versin ahiler Allah sizlere rahmet etsin, konuyu açan ahiyede ne diyeyim mübarek ne kadar korkusuzca ne kadar açıkca ifade etmiş

cihadzaferi Çevrimdışı

cihadzaferi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.a yazılar çok açıklayıcı olmuş.anlamak isteyen zat-ı muhterem anlayıp belki kendine çeki düzen vermesine vesile olabilirsin. Bide bu aşağıda belirttiğin yorumun için ALLAH razı olsun. Valla çok güldüm ne diyim. ALLAH a emanet olun.

"Demokrasi dininin muasır mucahidleri de Bel'amlardan aldığı müthiş (!) fetvalarla seçim öncesi bayrak, afiş asma, mitingden mitinge ceset taşıma ile büyük cihadını ifa etmekte; sandık başında oy pusulaların etrafında tekir kedisi gibi uzanarak ribat yapma hazzını alarak ilerki günlerde partili arkadaşlara anlatacak cephe hikayeleri istiflemektedirler"

S Çevrimdışı

SuMeYYeLeR

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah(cc) razı olsun hepinizden kardeşlerim..

Son 4-5 videoyu açamadım lakin konu baştan sona çok güzel hazırlanmış pek çok karanlığa aydınlık olacak bilgiler mevcut.. emekğinizin ecrini Rabbim ziyadesi ile versin inşaAllah..

F Çevrimdışı

fukralbaba

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
abi islamlanda laiklik yoktur ben laik degılım ama bunu kemalcilere nasıl ispatlıcaz adam diyor ben hem muslumanım hem laigim ben kemalcıyım nasıl ıstır anlamıyorum.gerceklerı gormek mı ıstemıyorlar.lise 2 ye gıdıyorum sınıfta bır kemalci var her gun ben kemalistim. soruyorum kardes kemalist nedir. ataturkun dusuncelerını benimsemek diyor ataturku tanıyor sanki. Biz peygamber efendımızın tum 24 saatini biliyorduk.Ataturk dısında baska ıcınde baska bir serefsiz.Ataturk diyor Biz Hakimiyeti gokten aldık yere indirdik. RESMEN BEN KAFİRİM DİYOR. ama bunu baskalarına anlatmak zor

Kara Kalpakli Çevrimdışı

Kara Kalpakli

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Razı olsun emeginize saglık hazırlayandan emegi gecen herkesten Allah Razı olsuN!!!!...
Videolar acılmadı yalnız cogu ...

I Çevrimdışı

I.C.C.B

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yardimci olmak istiyorum, insan biraz akilli olsa ve arastirmak istese, sadece maide suresinin 44 ayeti kerimesi yeter... m.elmalili hamdi yazir, ibni kesir, seyyid kutub ve kurtubi´nin tefsirlerinde ayni hukumler geciyor, degisen birsey yok. nuzul sebebide cok önemli cunku ayetin tabiri caiz ise yüzde 50 sini aciklayicidir. dikkat etmenizi istedigim bir husus da yeni basilmis tefsir kitaplarina dikkat edin cunku tefsirlerini eksik yaziyorlar ve carpitiyorlar. anlamayanlarada zorlamaya kendimizi heder etmeye gerekyok, allah onlarin gözlerini kör, kulaklarini sagir ve kalplerini muhurlemistir...

Üst Ana Sayfa Alt