Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cübbeli Ahmet Sapığı - Manevi Heyet Bana Kitaplarını Yükletti 6.9.14

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şaşırdım mı? hayır. klasik cübbeli ahmet hurafeleri.
her zamanki gibi "vehhabi"lere sallamayı da ihmal etmemiş.

A Çevrimdışı

Aşk-ı_İslam

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Yaptığınız çok ayıp yönetici,benim açtığım bana özel olan konumun başlığını değiştiriyor ve dinlediğim ilim öğrendiğim hocaya sapık diyorsunuz ! Allah size hidayet versin bile diyemiyorum,kalbim elvermiyor inanın ki. Allah (C.C.) ehli sünnet müdafasında ömrünü harcayan cübbeli hocaya,Allah (C.C) dostlarına ve başlı başına tasavvufa düşman olan forumunuzu iz kalmayacak şekilde yok etsin !

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yaptığınız çok ayıp yönetici,benim açtığım bana özel olan konumun başlığını değiştiriyor ve dinlediğim ilim öğrendiğim hocaya sapık diyorsunuz ! Allah size hidayet versin bile diyemiyorum,kalbim elvermiyor inanın ki. Allah (C.C.) ehli sünnet müdafasında ömrünü harcayan cübbeli hocaya,Allah (C.C) dostlarına ve başlı başına tasavvufa düşman olan forumunuzu iz kalmayacak şekilde yok etsin !
Sen af yolunu tut, iyiliği emret ve cahillerden yüz çevir. (Araf 199)

Allah svt hidayet versin

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Sende git tasavvuf sevenlerin yerinde ac bu konulari ,ayrica beddua konsunda fethullaha ozendiniz galiba

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ama Elhamdülillah ben diyebiliyorum Rabbim sana hidayet versin.

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi

Ablacım Cübbeli konuları açacaksan yanlış yere gelmişsin. Bence sen Cübbeli'yi iyice bir araştır ondan sonra dinle.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bana özel olan konum

Öncelikle konu size özel değil, tüm üye ve ziyaretçiler görebiliyor.

dinlediğim ilim öğrendiğim hocaya sapık diyorsunuz !

Sizin onu dinliyor oluşunuz onun sapık olduğu gerçeğini değiştirmez.

Allah size hidayet versin bile diyemiyorum,kalbim elvermiyor inanın ki.

Bu düşmanlık ve kininizin sebebi ne? Rasulullah sallellahu aleyhi ve sellem oni taşlayan Taifliler'e hidayet bulur umuduyla bela okumazken siz neden bize hidayet dilemiyorsunuz? Yoksa kalbinizin el vermemesi içten içe sapıklık içerisinde olduğunuzu hissetmenizden mi?

Allah (C.C.) ehli sünnet müdafasında ömrünü harcayan cübbeli hocaya,

Cübbeli'ye Ehl'i Sünnet diyen ya cahildir, ya salaktır, ya da onun gibi sapıklığın adını Ehl'i Sünnet koymuştur.

Daha size yazacak çok şey var ama değmezsiniz. Selametle...

Coolumsu Çevrimdışı

Coolumsu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Halidi olmayanlar giremeyecek mi yani? :D

Üst Ana Sayfa Alt