Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Cinlerden Kurtulma Yöntemi

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm

Ben telefondan birisine derdimi anlattım benden annemin ve babamın ismini ve benim fotoğrafımı göndermemi istedi. Uzaktan oluyormuş. Ben de atmadım. İlk defa böyle bir şey duyuyorum büyü yapar gibi. Bu neyin nesidir? Görüşlerinizi bekliyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleyküm selam, tam da anlattiginiz sekilde yapan kisilerden kesinlikle uzak durunuz. Ehil olan kardeşler ayrintiyi yazarlar insaAllah.

Y Çevrimdışı

Ykta

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu sorunu kendin çozki bazi seylerin farkina varmis ol goruceksinki sorun basit ne rukye nede bu islam disi metotlar. islami kendine şiar edin Allahin zikrine siki sikiya saril ilk once yok bu isin ehli falan diyorlar okadarda ehli demiyorum kimseyi dinleme bu konuda tecrubeyle sabittir ilavesini ekliyorum varsa bi musallat sen o cine musallat olmussun yap hesabini nefsini hesaba cekmekle basla 2 ay sonra buradan yaz bana varsa bisey psikolojik diyecegim net konusurum ben

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun Aleyküm

Ben telefondan birisine derdimi anlattım benden annemin ve babamın ismini ve benim fotoğrafımı göndermemi istedi. Uzaktan oluyormuş. Ben de atmadım. İlk defa böyle bir şey duyuyorum büyü yapar gibi. Bu neyin nesidir? Görüşlerinizi bekliyorum.

Gbt ne bakmıştır

keşmiri Çevrimdışı

keşmiri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir yerde şöyle duymuştum..

Bir hoca(internette Rukiye yapan hoca) ,böyle konularda senden resim,anne babanın ismini doğum tarihini,kıyafetden veya vücudundan bir parça( tırnak,saç),pis şeyler(kan,idrar) istiyorsa ondan uzak durun demişti.

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir yerde şöyle duymuştum..

Bir hoca(internette Rukiye yapan hoca) ,böyle konularda senden resim,anne babanın ismini doğum tarihini,kıyafetden veya vücudundan bir parça( tırnak,saç),pis şeyler(kan,idrar) istiyorsa ondan uzak durun demişti.
Onlar bana bu kadar kolay ulaşabiliyorlarsa her yerden ümmeti sarmışlar demektir. İşimiz kötü.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir Rukyecı abının nasıhatı ıdı

Bu tarz bır kagıtlara yazı yazanlar muska tılsım vb seyler yapanlar sızı ıyı degıl daha da kotuye goturecektır dıye uyarıda bulunmustu.

Bu yuzden gercek rukyecı ıle kafır ılmıyle ugrasan buyucu arasında barız farklar vardır.

Biri okuyarak sızı ondan uzaklastırır.Digeride garıp ve tuhaf seyler yazarak sızı ısın ıcınden dahada cıkılmaz bır hale getırır.

ALLAH zulcelal İnsanların hayatlarıyla bu sekılde oynayan seytanlasmıs ınsanları kendı yaptıkları ıcınde yok etsın amin.

İşin ehlıne gıtmek gerek ısın ehlıde kendını bellı edıyor zaten.

Diger insanlardan uzak durun.

Üst Ana Sayfa Alt