Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bursa'daki Ilim Meclisleri

HCT Çevrimdışı

HCT

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum.
Bir kardeş önce Konya, başka bir kardeşte Adıyamanda gidilebilecek ilim meclisleri var mı diye sormuş. Hoşuma gitti açıkçası, daha önce de yanlış hatırlamıyorsam IsLaM4eVeR 'ın buna benzer açmış olduğu genel bir konusu vardı.

Bende Bursa'da bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz ilim meclisleri var mı diye sormak istiyorum kardeşlerime.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamu Aleykum.
Bir kardeş önce Konya, başka bir kardeşte Adıyamanda gidilebilecek ilim meclisleri var mı diye sormuş. Hoşuma gitti açıkçası, daha önce de yanlış hatırlamıyorsam IsLaM4eVeR 'ın buna benzer açmış olduğu genel bir konusu vardı.

Bende Bursa'da bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz ilim meclisleri var mı diye sormak istiyorum kardeşlerime.

aleykumselam kardeşim bursa da bilmiyorum lakin yalova da ensar derneği var kendileri ile irtiba geçersen onlar daha iyi bilir inşaALLAH

• Dua et
Tepkiler: HCT
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Halid Ahmed Çevrimdışı

Halid Ahmed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Konuyu guncelleyelim :)

Bursa da faydalandığınız,tavsiye edebileceğiniz dernek/ilim meclisi var mıdır?

Üst Ana Sayfa Alt