Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BUNALIMDA MISINIZ? Internetten bedava psikolojik destek alin!

P Çevrimdışı

PsikologNL

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İnternet aracılığı ile kendi kendine sıkıntılarıyla başa çıkmak isteyen katılımcılar aranıyor

Uzun zamandır canınız mı sıkkın? Bunalımda mısınız? Artık hiçbir şeyden zevk almıyor musunuz? Adım adım kendinizi daha iyi hissetmek için bu kurs size yardımcı olacaktır!

Kurs hakkında
Bu internet kursu beş dersten oluşmakta ve kendi hesabınızdan derslerinize çalışma imkanı sunmaktadır. Toplam 5 hafta boyunca sizi e-mailden destekleyecek özel bir rehberiniz olacak. Kurs, üç adımlık bir metot düzeninde hazırlanmıştır. İlk adım, hayatınızda önem verdiğiniz şeylerin listesini hazırlamak. Daha sonra problemler ve kaygılarınızın listesini düzenleyerek bu problemlerle başa çıkmayı öğrenmek. Son adımda, hayatınızda önem verdiğiniz şeylere daha fazla yoğunlaşmak için bir plan hazırlamak şeklindedir.

Kime göredir?
� 18 Yaş ve üzerinde olan
� Can sıkıntısı veya stres yaşayan
� Kendini daha iyi hissetmek isteyen
� Ve bunlarla kendi kendine başa çıkmak isteyen herkes davetlidir bu internet kursuna

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
çok saçma ve iddialı bi cümlü. 5 seansta stres geçmez bu birincisi.
ikincisi sebebi bulmadan çözüm üretemessiiniz. canın mı sıkılıyo denmez. canın neye sıkılıyo dersin. sonra o sorunu çözmeye çalısırsın.
kendini iyi hissetme konusuna hiç girmeye gerek yok.
ayakların daha çok yere basması gerekli. öyle olmuyo iki günde beş günde.
sağol red ve kabul kardeş

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ben strese kesin bir çözüm buldum : )) iddia da ediyorum yüzde 100 çözüm : )) Allah da bu sözümü işitiyor.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Direk yazmak istemiyorum az bedel ödemek isteyen açsın kuranı kerimi, kesin çözüm için Ra’d Sûresinin 28 . ayetine bakabilirler.

Allah'dan daha doğru sözlü kim olabilir?

M Çevrimdışı

minhac

Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar, iman edenler ve gönülleri Allah'ın zikriyle sükûnete erenlerdir. Bilesiniz ki, kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Çevremizdeki birçok müslümanda dünyalık sıkıntı kaygısı vardır. Birçok müslüman kitap okumuyor kurandan uzak duruyor haliyle strese giriyor.

Reelde diyorum buradan kardeşlerime de diyeyim.

Günlük kuran okuyun islamla alakalı kitapları akide fıkıh hadisler günlük düzenli okuyun ve 1 gün içinde bakın stres sinir adına birşey kalıyor mu?

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çevremizdeki birçok müslümanda dünyalık sıkıntı kaygısı vardır. Birçok müslüman kitap okumuyor kurandan uzak duruyor haliyle strese giriyor.

Reelde diyorum buradan kardeşlerime de diyeyim.

Günlük kuran okuyun islamla alakalı kitapları akide fıkıh hadisler günlük düzenli okuyun ve 1 gün içinde bakın stres sinir adına birşey kalıyor mu?

Akhi Allah razi olsun cok dogru soyledin...

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Başkalarının söylediklerine kulak astıkça olduğun yerde saymaya ya da gerilemeye devam edersin.Eğer dediğin gibi düşünce ve davranışlarında kendi haklı görüyorsan söylenenlere kulak asmayacaksın.

Onlara şunu söylersin en fazla "Eğer cesaretiniz ve insanlığınız kaldıysa benimle bir derdiniz varsa benim karşıma geçip konuşursunuz,yok şayet hayvani dürtü ve duygularınız insanlığınızı bastırdıysa darıca hayvanat bahçesinde bir kafes ayarlarım sizin için" deyip yoluna devam edeceksin.

Üst Ana Sayfa Alt