Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu cemaatlerin durumu nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Antiehlirey

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Es selamu aleykum
Kardeşlerim ve abilerim davet ve kardeşlik vakfı ve mustazaf der gibi kuruluşların akidesi nedir acaba.Mustazaf derin şia ya yakın olduğu söyleniyor ama ben Hüseyin Velioğlunun şia karşı durumunu bir internet bir video da izlemiştim yeğeni anlatıyordu takdir etmiştim.Eğer iran ve zalim esad rejimine destek veriyorlarsa ALLAH en kısa zamanda Hidayet vermesini dilerim.Pek bir bilgi sahibi olmadığımdan günahlarını girmek istemedim beni bilgilendirirseniz sevinirim

G Çevrimdışı

Güllü Hilal

Üye
İslam-TR Üyesi
Es selamu aleykum
Kardeşlerim ve abilerim davet ve kardeşlik vakfı ve mustazaf der gibi kuruluşların akidesi nedir acaba.Mustazaf derin şia ya yakın olduğu söyleniyor ama ben Hüseyin Velioğlunun şia karşı durumunu bir internet bir video da izlemiştim yeğeni anlatıyordu takdir etmiştim.Eğer iran ve zalim esad rejimine destek veriyorlarsa ALLAH en kısa zamanda Hidayet vermesini dilerim.Pek bir bilgi sahibi olmadığımdan günahlarını girmek istemedim beni bilgilendirirseniz sevinirim

Eskiden o cemaatte olan bir tanıdığım vardı. O zamanlarda İran'a, Esad'a falan karşıydı. Ancak cemaat içinde İran'a sempati besleyenlerin çoğunlukta olduğunu ve bazılarının alenen İrancı olduğunu söylemişti.
DOĞRUHABER gazetesini okumaya başladım hidayet nasib olduktan sonra. Taliban'ı öven yazıları var. Hatta Usame bin Ladinide aynı şekilde mücahid olarak görüyorlar.
Öte yandan partileride var. Bu büyük bir eksi.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt