Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Bozuk Saat Doğruyu Gösterdi, Din Düşmanlığı Yine İşbaşında

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bozuk Saat Doğruyu Gösterdi, Din Düşmanlığı Yine İşbaşında

A Çevrimdışı

Ademoqlu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah. Allah bu kadına hidayet nasip etsin. Çok güzel konuşmuş.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Ben bu "bozuk saat" olayını anlayamadım; kadın kimdir diye bi bakınayım dedim, bulduğum bir yazıyla bu videoyu birleştirsek "tıkır tıkır çalışan bir saat" olarak gönüyor maşaAllah. Yine de görünen görünmeyen ne kadar hatası varsa; Allah eksikliklerini gidersin, günahlarını bağışlasın, tastamam hidayet versin, amiinn..

BİR VATANDAŞ DA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Bu arada Derya Taşdiken isimli kişinin kendi bloğu üzerinden koordine ettiği "Anne Sütü Olanlarla Olmayanlar Buluşsun" projesine bir tepki de eğitimci Sevda Türküsev'den geldi.

Eğitimci Türküsev, daha önce konuyla ilgili yazılar kaleme aldığını ancak bu konudaki denetimsiz organizasyonlara yeterince dikkat çekemediğini söyledi.

"Bu iyilikten zina doğar" yorumunda bulunan Sevda Türküsev, geçtiğimiz günlerde Bakırköy Adliyesi'ne giderek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Türküsev; Cumhuriyet Savcılığı'na verdiği dilekçede; denetimsizce yapılan bu hassas konunun araştırılıp incelenmesini istedi.

Sevda Türküsev, savcılığa verdiği yazının bir nüshasını da Başbakanlık makamına faks marifetiyle yollayarak, konunun buradan da incelenmesini talep etti.

HABER 7

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Üst Ana Sayfa Alt