Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Bilgisayar Oyunu Geliştirmenin Hükmü Nedir?

M Çevrimdışı

MuslimMan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selam Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu.

Ben 16 yaşımdan beri bilgisayarla ilgileniyorum Şuan 23 yaşına girecem Allah (c.c) izniyle Bu yaşıma kadar hep Bilgisayar ile ilgilendim elimden başka bir iş gelirmi bilmiyorum (Allah En iyisini bilir.) Bu Oyunu yapıp paylaşırsam insanların belki ibadetlerine engel olur bu sorumluluğu kaldıramam (Allah muhafaza) Ama bir yandanda düşünüyorum oyun oynayan adam başka oyunlarıda oynar Belki Vicdanımı bastırmak için kendimi kandırıyorum İçinden çıkamadım (Olmazsa Oyunda Uyarı Diye oyuna kendinizi kaptırıp Rabbinizi Unutmayın gibisinden not bırakırım diyede düşündüm) açıkcası içinden çıkamadım. size sorup Net bir cevap almak istiyorum inşaAllah. bu soruyu bazılarına danıştım fakat soruma cevap alamadım Forumda verdiğiniz cevaplar hoşuma gitti açıkcası kur'an ve sünnet'e göre sorulara cevap vermeniz güzel birşey olması gerektiği gibi. kafama takılan başka konularda var onlarıda size danışmak isterim İnşaAllah. Allah sizden razı olsun

Selam aleyküm.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Üst Ana Sayfa Alt