Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bedeninde Cin Musallati Olan Kişilerde Gözlemlenen Belirtiler...

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Olur da bu tür şeylere inancı zayıf olan birileri konuya gelirse diye bir şahitliğimi yazıyorum;

Bir yerde toplu rukye yapılıyordu kardeşler, tepki vereni yan odaya alıyordular daha uzun okumak için. Yarım saat rukye okunduktan sonra euzubillah oda ahıra döndü. Köpek gibi durup havlayanlar mı dersin, bağıranlar mı dersin, değişik değişik sırıtanlar mı dersin, ibranice bilmeyen adam ibranice konuştu. Biraz ara verdi okuyan kardeş içerideki odadan birisi benim bulunduğum odaya geldi masaya yaslandı duruyordu. Bu sırada hoca tekrar okumaya başladı ve Allah şahidimdir ki şu altta resmini attığım şekilde kasıldı elleri.

http://images.clipartlogo.com/files/ss/original/101/101105722/vector-hand-shoving-heavy-metal.jpg

Eli böyle oldu sonra sinirlendi, bağırdı gitti yumruk attı kapıyı kırdı. Dümenci olmadığından emin olabilirsiniz, rukyeci ve rukye olanlar sikadır Allah'ın izniyle ve para karşılığı yapılmıyordu :)

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Esslamun aleykum bu kayıtları kişinin kendi başına dinlemesinin her hangi bir zararı varmıdır? Birde dinlerken nelere dikkat etmemiz gerekir,kendimizde bu tür bir sorun olduğunu anlayabilirmiyiz.?

Aleykum selam dinlemekte zarar değil. Fayda vardır. Bazı kişiler kendisindeki belirtileri anlamayabilir. Ama bu durum nadirdir.

Dinlerden göğüsün ortasında bir ağırlık sıkıntı hissedilebilir
Titremek
Kasılmak
Ağlama hissi
Sinirlenmek
Uyumak
Vücudunda bazı bölgelerde kalp atışı gibi atması el ayak eklem yerleri vs.

Eğer bu belirtiler olursa sıkıntı var demektir

Ebu Muhammed Eymen

Frm. Yöneticisi
Sayikler çıkmış şimdide kendileri bid'at uydurmuş birde rukyecilere şeytan diyor mel'unlar.

Hesap günü Çetin olacak, sayiklerin bir çoğu cinleri kullanıyor. Daha doğrusu cinler onları kullanıyor. Cinler o statiklerden verim alamadığı Zaman'da sonları kötü oluyor. Yani hem dünyaları hem ahiretleri gidiyor

Rabbim yolından ayırmasın

Ebu Muhammed Eymen

Frm. Yöneticisi
Hocam ben de dinlerken sakinleştirdiği için bazen uyuyakalıyorum, birşeyin belirtisi mi oluyor şimdi bu?

Ahi çok uykun vardır yorgunsundur. Dinlerken uyuya kalmışsın bu normal her insanın başına gelebilir.

Ama bazısı daha başındayken uyuyor ve uykuya daldığının farkında değil. Yani bazı durumlarda cin ayetleri kişiye dinletmemek için hastayı uyutabilir

Abdullah el Hanbeli Çevrimdışı

Abdullah el Hanbeli

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi çok uykun vardır yorgunsundur. Dinlerken uyuya kalmışsın bu normal her insanın başına gelebilir.

Ama bazısı daha başındayken uyuyor ve uykuya daldığının farkında değil. Yani bazı durumlarda cin ayetleri kişiye dinletmemek için hastayı uyutabilir

Tamam ahi, Allah razı olsun. Bende sanırım yorgunluktan oluyor Allahu alem ama yine de rukye yaptırmakta fayda var inşallah.

Ebu Muhammed Eymen

Frm. Yöneticisi
Bu istekler karşısında sayiklere hizmet ediyorlar.. Sayikler zannediyorki cinler kendilerine hizmet ediyor.

Ama aslında sayikler Allah'a küfr ederek yada şirk koşarak şeytana hizmet ediyor

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi Hakkı'nı helal et. Sana cevap verecektim arada unuttum.. Kusuruma bakma..

Cinler bunlara bazı şeyler söylüyorlar daha doğrusu yapmasını istiyorlar. Karşılığında da size yardım edeceğiz. Ünlü yapacağız gibi vaadlerde bulunuyorlar. Yani gelen hastaların içindeki cinleri korkutacağız çıkmalarını sağlayacağız size gelen hastalar kendilerini iyi hissedecek gibi şeyler söylüyorlar..

Ama bazı şeyler istiyorlar dedim ya bu şeyler genellikle küfür veya şirk olan şeyler. Yani insan aklına gelmeyecek iğrenç şeyler Allah muhafaza etsin.
Bu istekler karşısında sayiklere hizmet ediyorlar.. Sayikler zannediyorki cinler kendilerine hizmet ediyor.

Ama aslında sayikler Allah'a küfr ederek yada şirk koşarak şeytana hizmet ediyor

Abi ondan mı sizle uğraşıyorlar, cinler mi bunu onlara emrediyor?

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bak başka bir anım daha geldi aklıma rukye ile ilgili. Yine toplu bir rukye yapılıyor, 2 kişi tepki verdi kalabalıktan. Biri pat diye uyuya kaldı diğeri ne tepki verdi hatırlamıyorum. Ön tarafa alındı bu arkadaşlar, burunların altına misk sürüldü sonra devam edildi okunmaya. Musallat olan kardeşlerden biri çok hızlı nefes almaya başladı, durumu anladı Allahu alem euzu besmele çekmeye başladı sürekli şekilde. Besmele çekilmeye başlanınca diğeri sinirlendi çöktü bunun üstüne, zorla ayırdılar adamları. Adam birde güreşçi tut tutabilirsen :)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bak başka bir anım daha geldi aklıma rukye ile ilgili. Yine toplu bir rukye yapılıyor, 2 kişi tepki verdi kalabalıktan. Biri pat diye uyuya kaldı diğeri ne tepki verdi hatırlamıyorum. Ön tarafa alındı bu arkadaşlar, burunların altına misk sürüldü sonra devam edildi okunmaya. Musallat olan kardeşlerden biri çok hızlı nefes almaya başladı, durumu anladı Allahu alem euzu besmele çekmeye başladı sürekli şekilde. Besmele çekilmeye başlanınca diğeri sinirlendi çöktü bunun üstüne, zorla ayırdılar adamları. Adam birde güreşçi tut tutabilirsen :)
Güreşçiyse işiniz zormuş ,sonradan hatırlıyorlarmı yaptıklarını?

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Muhammed Eymen, Abdulmuizz Fida konu dağılmasın diye başka yerde sormadım bu cinler yada büyü olayı kişinin ahiretini etkileyecek şekilde etkili oluyor zannedersem. Peki bir kişi kendi gücünün yetmediği bir konuda sorumluluğu nedir ? Yani cinler yada büyüyle kişi İslamdan uzaklaştıysa ibadetlerden uzaklaşıp haramlara daldıysa ne ölçüde sorumludur?İnşeallah soruyu doğru bir şekilde sorabilmişimdir.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

Abi siz arkadaslarinizla arada toplaşıp
Hadi toplu rukye ye gidiyoruz filan mi diyorsunuz
Anlamadi ben bu anilardaki rolünüzü.

Üst Ana Sayfa Alt