Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Balık Avlama

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu yöntem ancak balıkların büyle havada uçtuğu yerlerde etkili olur,biz balığın suda bile az olduğu yerlerdeyiz,oltayı atıp bekliyoruz,bir saatte 2 tane yakalıyoruz,onuda bir çırpıda bizim bir aç kardeşimiz var,biz bir bakıyoruzki pişirip yemiş :)
*Abe baktım kılçıklimi yoksa değilmi?maksat abelerimin kursağına bişey takılmasın diye kendimi size feda ettim* demezmi?:acpsnr:..:)

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bu yöntem ancak balıkların büyle havada uçtuğu yerlerde etkili olur,biz balığın suda bile az olduğu yerlerdeyiz,oltayı atıp bekliyoruz,bir saatte 2 tane yakalıyoruz,onuda bir çırpıda bizim bir aç kardeşimiz var,biz bir bakıyoruzki pişirip yemiş :)
*Abe baktım kılçıklimi yoksa değilmi?maksat abelerimin kursağına bişey takılmasın diye kendimi size feda ettim* demezmi?:acpsnr:..:)

akhı balıklar atlıyor bunlar kadar buyuk değil hepsı amma tekneye atlamıyorlar kenarlara bı basket olamadılar ;)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çiftleşme bölgelerinde böyle oluyor . bizim orasıda deniz anası çiftleşme bölgesi . Sahilin hali inanılmaz oluyor ağustos ayında ..

Üst Ana Sayfa Alt