Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Arakanlı Bebeğe Burma Askeri Tarafından Elektro Şokla Işkence

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Burma askerinin #arakan'lı bebeğe müslüman olduğu için elektirikli aletle işkencesi ey müslümanlar niye bu sessizlik? ey müslümanlar niye bu duyarsızlık? ey müslümanlar davamız hak değil mi ? türkiye'deki müslümanlar da tünelin adı mustafa kemal mi olsun yada abdülhamid mi olsun tartışmaya devam ediyor.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sehadet vaktıdır. Tekbır getırın.!
ALLAH zulcelal goruyor elbette mudahelesı herseyın en cetını ıle olacaktır.

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vallaha artık kafayı yeme seviyesine geldim yaaa....Halep ve Arakan'da insanlar ölmüyor, İNSANLIK ÖLÜYOR...İnsanların derdi ise hâlâ şunlar;

Tünelin adı keferenin adı mı olsun, Abdülhamid mi olsun?
Dün akşamki beşiktaşın maçındaki pozisyon penaltı mıydı değil miydi? Hakem orda penaltı vermese beşiktaş elenmezdi...
Yeni sistemin adı başkanlık mı olsun cumhurbaşkanlığı mı olsun?
Doları bozdurunca TL'de mi kalsam, yoksa altına mı yatırım yapsam? Acaba hangisi daha karlı?
Falanca müslümanın çocuğunu medreseye kabul edelim mi etmeyelim mi?
Artık çıldırma aşamasına geldim...ULAN YANIBAŞIMIZDAKİ HALEPTE İNSANLIK VE TARİH VE İSLAM KÜLTÜRÜ YOK EDİLİYOR...BÜTÜN DÜNYA SESSİZ...HALA KAFİRLER MASABAŞI OYUNLARININ PEŞİNDE...YERLİ İŞBİRLİKÇİLER DE SESSİZ...

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Öyle bir ordu dogacakki Vallahı bunları kımsenın yanına bırakmayacak.!
Ömer ölmedı dıyecek Rasulallah burada dıyecek. Ashab burada dıyecek.
Vay halıne kafırlerın....

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu görüntüleri daha önce de gördüğümde çaresizliğim dibe vurdu. Bir insan nasıl bu kadar kötü olabilir vahşetin bu kadarına şahit olacağıma inanamazdım. Buraya vahşi hayvanların bile küçük av hayvanlarına merhametini gösteren onlarca video koyabiliriz. Yarabbi bizlere bu masumların intikamını alabilmek için güç ver ,iman ver, Müslümanları tevhid bayrağında birleştir.Amin

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
HasbunAllahu ve ni'mel vekil...
Allah belasını versin bu kafirlerin...

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu vıdeonun devamında bu cocuga daha ıgrenc bır sekılde ezıyet edıyorlar..
hICMI KIMSENIZ YOK akrabanız amca cocugu genclerınız hepınız mı kendınızı cıkarıp zılletı zulmu kabullendınız.!

kendı halkımızın en cok sevdıgım ozellıgınden bır tanesı asla önunde ates de olsa kacmayıp ne olursa olsun ölene kadar mucadele etmesıdır.
Iste turkıyenın bu durumundan korktuklarından dolayı dırek saldıramıyorlar dusmanlar.

sımdı o kadar muslumanların cektıklerı ezıyetlerı goruyorum da cogu goc edıyor.
YAhu nereye gıdıyorsunuz KALKIP SAVASSANIZA ONLAR SIZLERI YURTLARINIZDAN CIKARIYORLAR.
KAcıyorlar nereye kacıyorsunuz..
Kendınızı kıme bırakıyorsunuz.

budıst kafırler ellerınde satırlarla ınsanlara saldırıyorlar. tas atın kafalarını patlatın gerekırse onlarla savasarak ölün ama kacmayın be kardesım.
kactıkca hem kendınızı hem bızlerı kahr edıyorsunuz.

kılıc aradan cekılınce zıllet arttı.
O kılıcı kınına koyanlara yazıklar olsun.

gecen hafta talıban bununla alakalı ayaga kalkın cagrısında bulundu.

Bir beldede sız ayaga kalkmazsanız kım kalkacak ayaga

once sız tabı ayaga kalkınca terorıst ılan edılıyorsunuz.

ALLAH zulcelal bu zulmu bu fıtneyı artıranları bırbırıne dusurup YOK ETSIN.

I Çevrimdışı

ibni abbas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu ne ya:(

Nasıl olduysa diğer video da denk geldi,bir göz attım. Merak edip bakmayın insanın sinirlerini bozuyor.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
cehennemi hakkıyla eda edebilmek için iyi çalışıyorlar kafirler

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar konuyu biraz araştırınca olay Kamboçyada geçiyor .Adam sapık ve bunun gibi birden fazla video çekmiş ve Vietnam polisi tarafından aranıyormuş ,videonun daha geniş açılı çekimini gördüm adam asker değil sivil bir pislik vietnamda bu baya bir ses getirmiş .
olayın Arakanda Müslümanlara yapılmamış olması bizler için bir şey fark ettirmez mazlumun dinini sormayız. İnşeallah bu pislik tez zamanda yakalanır ve hak ettiği cezayı alır

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar konuyu biraz araştırınca olay Kamboçyada geçiyor .Adam sapık ve bunun gibi birden fazla video çekmiş ve Vietnam polisi tarafından aranıyormuş ,videonun daha geniş açılı çekimini gördüm adam asker değil sivil bir pislik vietnamda bu baya bir ses getirmiş .
olayın Arakanda Müslümanlara yapılmamış olması bizler için bir şey fark ettirmez mazlumun dinini sormayız. İnşeallah bu pislik tez zamanda yakalanır ve hak ettiği cezayı alır

Zulmde kafir su bu yoktur zulm zulmdur musluman olsun olmasin eziyet eden musluman olsun olmasin dedigin gibi hic farketmez akhi

ZALİMLERİN BOYUNLARİ KOPMADİKCA ADALET YERİNİ BULMAZ.

o cocuklar o bebekler bu tarz zulm gordukleri icin herkeze dusman oluyorlar..

ALLAH İM SEN BİZE İZİN VER ve bizi ordularina ihsan eyle.

Üst Ana Sayfa Alt