Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Abdulmuiz Fida Hocamızın Iman-amel-kaza-kader Sorularına Verdiği Cevaplar.

P Çevrimdışı

parsa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ABDULMUIZ FİDA Hocamızın İMAN-AMEL-KAZA-KADER Sorularına Verdiği Cevaplar.

Soru-Cevap bölümünde İMAN-AMEL-KAZA-KADER babında sorulan soruların PDF olarak cevapları.

bugün böyle bir çalışma yapmaya giriştim. ne kadar oldu bilmiyorum ama toplamda 37 soruya verilmiş cevabı tek bir pdf dosyasında toplamaya çalıştım.

calisma linki editlenecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Eline sağlık. Aslında pdf de kullanışlı değil başka güzel bi yöntem bulmak lazım. Aklıma gelmedi henüz

P Çevrimdışı

parsa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Eline sağlık. Aslında pdf de kullanışlı değil başka güzel bi yöntem bulmak lazım. Aklıma gelmedi henüz

mesela ben e kitap indiriyorum internetten . kitabı açıyorsun program şeklinde. saol tarafta konular yazıyor oraya tıklayınca direk istenilen yere gidiyor.
pek anlatamadım ama :( ücretsiz pdf indirenler bilir. böyle birşey yapabilirsem daha güzel olur diye düşünüyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardes bu tür siteden alinan metaryallerle alinarak yapilacak calismalari bize danismaniz gerekir ki, calisma eksik kaldigi gibi vebal konusuda var.

ilmin yayilmasina tesvik olacaksak bunu dogru yapmamiz gerekir ki vebal altina kalmayalim. Mesala calismada sitemize hic bir atif yok, bu yanlistir. Ayrica her sorunun cevabinin altinda orijinal link olmasi gerekir ki ileride o linkde hatali bir cevap varsa silinip dogrusu yazilir ya da daha da gelistirilebilirse yine o link ile o kisi buraya ulasabilir. Siz görmesenizde sorular cogu kez düzenlenmekte ve en dogrusunu en güzelini yapmaya gayret etmekteyiz.

Lütfen sitemizle alakali bir calisma yapacaksaniz bize danisip bilgi verip bilgimiz dahilinde bu calismalara girisiniz .... ki en güzel calismayi bizimle koordineli calisarak ulasabilesiniz.

Bu konuda yardimci olmak ya da ecir almak isteyenler bizimle irtibata gecerse sevinirim...

Konudan linki kaldirmis bulunmaktayim ve konu sahibi kardesin bize ulasmasini beklemekteyim.

Sevgilerimle.