Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

18 + Rukye Âyet'leri Okununca Büyücü Ve Cin'lenmis Insanların Tepkisi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Tarikatçıların dilinden cezbeye gelen sofiler diye başlık atılırdı herhalde

birde bu kadın milletine neden bu kadar cin musallat olur

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
hocam burada amaç ne onu anlamadım,toplu cin çıkarma falan mı oluyor? yani kadınlar falan milletin önünde çırpınıyor ya hoş değil görüntü, normalde özel odalarda olmuyor mu?

akhi dediğin gibi hoş değil lakin bilmiyorum bunu Abdulmuiz abiye danışmak lazım

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhiler bu ne ya gerçek mi bu? bi garip.

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Tam sofilere yapılması gereken birşey bir konferans salonunda toplayıp Tevhid ehli bir müslümanın rukye yapması lazım...Başka türlü uyanmazlar çünkü şeytanın oyunlarını keramet zannetikleri için tevhidi anlattığımızda ben o zatın kerametini gördüm diyorlar...

Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cin çıkaran ben olsam bi yandan okurken bi yandan da gelip garip garip vurmaya çalışanları döverdim. yaklaşanın ağzının ortasına bi tokat geçirmek lazım

O insanlar düşman değil, bilerek yapmıyorlar bunu. İçlerindeki cin devreye giriyor. Büyük ihtimal kendilerine geldiklerinde hatırlamazlar bile. ALLAH musallat yüzünden hayatlarında ne sıkıntılar çekiyorlar. ALLAH yardımcıları olsun, Şafi ismiyle şifa versin tüm bu sıkıntılara sahip insanlara.

Üst Ana Sayfa Alt